موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 07:57 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی غم
. سلام مجی
والا اینترنتم تموم شد  .سایت های وبم قاطی کرده بود نمیتونستم اینترنت بخرم. با ایرانسلم خریدم نشد که نشد
ولی امروز شد Biggrin.gif
اصن دلم برای همتون تنگ شده بود والا!! Heart.gif

Rolleyes.gif Blush.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Undecided.gif همچنین Tongue.gif
(04-12-2014، 08:13 PM)mehdi123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شارژ میده یا نه؟

فکر نکنم بده
(04-12-2014، 08:13 PM)mehdi123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شارژ میده یا نه؟

سلام

جناب مهدی عزیز اگه چند روز پیش از 84888 شارژ نگرفتی امروز میتونی از 84888 شارژ بگیری .برای دوستانی که چند روز پیش از 84888 شارژ گرفتن هم امروز جواب میده ولی کد شارژ قبلی (تکراری)میده.

موفق باشید
(04-12-2014، 07:57 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان و کاربران سایت ♥

مازیار ، عضو تازه وارد هستم . Heart.gif
سلام و سپاس ویژه به آقا مجتبی و دیگر مدیران سایت

Tongue.gif Heart.gif خوش اومدین
(04-12-2014، 08:09 PM)pariya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:07 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به 84888 پیامک دادم این سوال بمن داد و گفت درست پاسخ بدی شارژ 1000تومانی برنده میشی
سوال: یکی از رنگای چراغ راهنمایی هی داره بهت چشمک میزنه رنگشم قرمزه ،معنیش چیه؟
ایست و عبور - ایست - جواب رو نمیدونم
جوابش میشه ایست و عبور !! درست میگم بچه ها ؟؟!!  Heart.gif

بله درسته Wink.gif

باز شارزم رو خورد. میگه به 9 سوال دیگه جواب بده تا در قرعه کشی شرکت کنی در صورتی که با سیمی اس دادم که شارژ نگرفته Sad.gif
نمیده .. نمیده ؟!
ادمین امروز کد نـداریم ؟! فردا هم جمعه .......
(04-12-2014، 08:19 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:09 PM)pariya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:07 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به 84888 پیامک دادم این سوال بمن داد و گفت درست پاسخ بدی شارژ 1000تومانی برنده میشی
سوال: یکی از رنگای چراغ راهنمایی هی داره بهت چشمک میزنه رنگشم قرمزه ،معنیش چیه؟
ایست و عبور - ایست - جواب رو نمیدونم
جوابش میشه ایست و عبور !! درست میگم بچه ها ؟؟!!  Heart.gif

بله درسته Wink.gif

باز شارزم رو خورد. میگه به 9 سوال دیگه جواب بده تا در قرعه کشی شرکت کنی در صورتی که با سیمی اس دادم که شارژ نگرفته Sad.gif

سلام

دوست عزیز من خودم امروز ساعت 12 ظهر همین 84888 رو تست کردم جواب داد ولی کد شارژ قبلی (تکراری)رو بهم داد.ممکنه الان مهلتش تموم شده باشه.

موفق باشید
رمز استفاده شده میده ..قبلا هم از 84888شارژ نگرفته بودم
MJAZ رو واسه همیشه طلاق بدید ، شارژ میخوره که شارژ نمیده خخخخخخخ