موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-12-2014، 11:30 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
88بهت اعتباردادم..هرکس میخادبش بدم

اسما جان اگه اعتبار اضافه داری به منم بده Angel.gif Biggrin.gif
تا جایی که میشد بهتون اعتبار دادم
881517
من بهت دوتا اعتبار دادم چون باعث شدی 2000 تومن از ضررام جبران بشه Biggrin.gif
(03-12-2014، 11:21 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی Undecided.gif
چرا اعتبار نمیدین
Sad.gif
ادمین سپاس واسه چیه Sad.gif

سپاس و اعتبار برای اینه که نشون بده یه کاربر مطالبش مفید بود و فقط باید از مطالب مفید تشکر کنید و اعتبار بدید نه هر مطلبی
(03-12-2014، 11:26 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:21 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی Undecided.gif
چرا اعتبار نمیدین
Sad.gif
ادمین سپاس واسه چیه Sad.gif

میخواستم دوتا بهت بدم که بشی 40 ولی دیگه اعتبارام تموم شده...شدی 39 Wink.gif

منم اعتبارم تموم شده بود
فردا ایشالله

اسمااااااا همشو بده مننننننن Heart.gif Heart.gif Heart.gif
منم اعتبار میخوام
من خودم هر موقع کاربری اعتبار بخواد بهش میدم ولی خودم دوست دارم اعتباری که بهم میدن و میگیرم بخاطر مطلب مفیدی باشه که میزارم و کسی استفاده میکنه
برا همین هیچموقع درخواست دادن اعتبار نکردم به جز مواقعی که قرعه کشی گذاشتم Angel.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
ن شارژمفتی میخامممممممم...تازه یادافتاده خط همراه اول دارم امایادم نیس کجاگذاشتمش...راسی داداشمم اوردم اینجا گوشیش هنگولید رفتش... Biggrin.gif
خوب دیگه اعتبارم تموم شد رفت واسه فردا شب Biggrin.gif
محمد من دیگه تو قرعه کشیت شرکت نمیکنم چون اون سری تقلب کردی Sad.gif