موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 11:52 AM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح همگی بخیر

امروز همه برنده‌اید!
شارژهای هزارتومانی برای 2هزار نفر اولی که رایگان عدد 1 را به شماره 84552 ارسال کنند
*
تازه صاحب ویلاهم میتونی بشی!
جایزه هفتگی:2شمش 5میلیون تومانی

این اس اومد واسم شارژمو برد فقط نامرد

سلام رها خانوم آره منم تست کردم بیشور نداد... Biggrin.gif
Biggrin.gif من ك دبگه واسه شارژ نميام فقط واسه خاطر شماست ك ميام Biggrin.gif
(06-12-2014، 11:52 AM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه معتادا
خبری از شارژ نیس ؟
چند روزه بهم نرسیده بدنم درد میکنه

سلام سپاهان این چند وقت به همه یا کم رسیده یا نرسیده.... Undecided.gif
فعلا که از شارژ خبری نیست ولی ایشالله این هفته هفته ی پر شارژی باشه... Blush.gif
(06-12-2014، 11:58 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی تو راست میگی یکی پینو کیو !!!
(06-12-2014، 11:58 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif  Dodgy.gif  Dodgy.gif
ای خدا شارژ بیاد
من شارژ میخوام
(06-12-2014، 12:01 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خدا شارژ بیاد
من شارژ میخوام

Biggrin.gif
سلام و درود
وقت بخیر به همه کاربران و مدیران سایت
امیدوارم در زندگانی همیشه شادکام و بهروز باشید ♥ ♥ Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(06-12-2014، 12:23 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
وقت بخیر به همه کاربران و مدیران سایت
امیدوارم در زندگانی همیشه شادکام و بهروز باشید ♥ ♥  Heart.gif   Heart.gif   Heart.gif
درود دوست عزیز
مرسی و همچنین آقا مازیار  Heart.gif Wink.gif Heart.gif
آقا سلام به همتون... 
ایرانسل با توام قهرم بهت سلام نمیکنم
بچه ها من شارژم زیر خط فقر رسیده گریه