موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 09:08 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:06 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:01 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:58 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کد شارژ بده پیدا نکردم، فقط 84888 بود که اونم 2000 تومنم رو خورد آخرم هیچی به هیچی  Confused

ههههههه
تا تو باشی ملتو سرکار نزاری

مرد حسابی من به خاطر شما داره شارژم میره اونوقت تو به جای جبران ضرر مالی من می خندی؟ Angry.gif   Angry.gif  

میخوای بگم بچه ها گریه کنن بلکه شازژت برگرده ؟
جنبه شوخی نداریا
هههههههه اتفاقا منم شوخی کردم    Biggrin.gif  Biggrin.gif
کلی هم خندیدم  Blush.gif  Blush.gif
(04-12-2014، 08:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دیگه فیس و قپی نیاین???
راستی 0212 کو من نمیبینمش???
یعنی درسخون شده Biggrin.gif
درس ك ميخونم ولي اين هفته اصن... خاك بر سرم... Biggrin.gif نه امروز حالم ناخوش بود نشد زياد بيام ولي زياد اومدما 60-70 مگ مصرف شد بايد رو.زي 33 ميرفت امروز دلو زدم ب دريا... بد تنهام يه رفيق ميخوام... درگيرم.. Biggrin.gif تو فكر پرنده هستم واسه همين اينجا نيستم...
(04-12-2014، 09:10 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:56 PM)fast نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این دوتا کد امشبم شارژ میداد که تموم شد فقط گفتم گفته باشم
mshad و mtab
خوش باشید
کسایی که بهشون شارژ نمیرسه پیام خصوصی بدن کارشون دارم .

یعنی خدا شاهده اگه میدونستم همچین ادم بی شعوری هستی همون اول با لگد پرتت میکردم بیرون از انجمن برام مهم نیست هر چقدر میخوای ایدی درست کن و بیا ولی شخصیت داشته باش دروغ نگو - انگار عقده ای هستی به خدا درگیری با خودت یه سر برو دکتر

كي كارِ دكتر داشت؟ من دكتر هستم دكتر بازي ام خوب بلدم مي سپرديش دستِ من ادمين اخراجش كردي حيف شد Biggrin.gif Heart.gif آي لاو شي Biggrin.gif
(04-12-2014، 09:10 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 07:57 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان و کاربران سایت ♥

مازیار ، عضو تازه وارد هستم . Heart.gif
سلام و سپاس ویژه به آقا مجتبی و دیگر مدیران سایت

سلام داداش خوش اومدین... Heart.gif

بی غم تو اعتبار کد شارژای دیشبو بهم دادی آیاااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیشب یادم رفته بود کی گذاشته... Biggrin.gif
امشب اعتبارام باز بشه بهت میدم... Dodgy.gif Wink.gif
(04-12-2014، 09:10 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:56 PM)fast نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mshad و mtab
خوش باشید

یعنی خدا شاهده اگه میدونستم همچین ادم بی شعوری هستی همون اول با لگد پرتت میکردم بیرون از انجمن برام مهم نیست هر چقدر میخوای ایدی درست کن و بیا ولی شخصیت داشته باش دروغ نگو - انگار عقده ای هستی به خدا درگیری با خودت یه سر برو دکتر

ادمین مهربون آروم باش
خونت رو کثیف نکن
(04-12-2014، 09:10 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 07:57 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان و کاربران سایت ♥

مازیار ، عضو تازه وارد هستم . Heart.gif
سلام و سپاس ویژه به آقا مجتبی و دیگر مدیران سایت

سلام داداش خوش اومدین... Heart.gif

بی غم تو اعتبار کد شارژای دیشبو بهم دادی آیاااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشگل من ك گفتم بي غم بده من من بدم تو Biggrin.gif بي غم من بهش دادم ك Biggrin.gif اگه نه من اعتبار نميخواستمك فقط ميخواستم تو بدي من من بدم اون Biggrin.gif يعني من از ديشب اصن شارژي نگرفتم كه متشكر باشم فقط اعتبار بي غم رو انتقال دادم بهت Biggrin.gif Dodgy.gif
mshad و mtab
خوش باشید

والا شورشو در آوردن.... Angry.gif
(04-12-2014، 09:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درس ك ميخونم ولي اين هفته اصن... خاك بر سرم...  Biggrin.gif  نه امروز حالم ناخوش بود نشد زياد بيام ولي زياد اومدما 60-70 مگ مصرف شد بايد رو.زي 33 ميرفت امروز دلو زدم ب دريا...  بد تنهام يه رفيق ميخوام... درگيرم..  Biggrin.gif  تو فكر پرنده هستم واسه همين اينجا نيستم...

mshad و mtab
خوش باشید

كي كارِ دكتر داشت؟ من دكتر هستم دكتر بازي ام خوب بلدم مي سپرديش دستِ من ادمين اخراجش كردي حيف شد  Biggrin.gif   Heart.gif  آي لاو شي  Biggrin.gif

آره دکتربازی بلدی... Biggrin.gif
دلشاد از این به بعد بسپارش به محمد... Biggrin.gif
(04-12-2014، 09:14 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:10 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 07:57 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی غم
. سلام مجی
والا اینترنتم تموم شد  .سایت های وبم قاطی کرده بود نمیتونستم اینترنت بخرم. با ایرانسلم خریدم نشد که نشد
ولی امروز شد Biggrin.gif
اصن دلم برای همتون تنگ شده بود والا!! Heart.gif

ما هم دلمون برات تنگ شده بود... Heart.gif
بچه ها از امروز فکر نکنم دیگه شارژ بیاد چون بی بی اومد.... Biggrin.gif

به بي بي خانم اينجوري نگو اين قهر كنه بره حيف هست بقيه فداي سرت Biggrin.gif اين ي چيز ديگست....
Biggrin.gif

اين بختك هم نيستش هي من گفتم درس خوندن اينجوري نيست واقعاً رفت درس خوندن
(04-12-2014، 09:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درس ك ميخونم ولي اين هفته اصن... خاك بر سرم...  Biggrin.gif  نه امروز حالم ناخوش بود نشد زياد بيام ولي زياد اومدما 60-70 مگ مصرف شد بايد رو.زي 33 ميرفت امروز دلو زدم ب دريا...  بد تنهام يه رفيق ميخوام... درگيرم..  Biggrin.gif  تو فكر پرنده هستم واسه همين اينجا نيستم...

mshad و mtab
خوش باشید

كي كارِ دكتر داشت؟ من دكتر هستم دكتر بازي ام خوب بلدم مي سپرديش دستِ من ادمين اخراجش كردي حيف شد  Biggrin.gif   Heart.gif  آي لاو شي  Biggrin.gif

کار خوبی کرد ادمین Heart.gif
اوه اوه اوه اوه، بچه ها مهمون داریم من رفتم، نه از این مهمونا هاااااااااااااا، از اون مهمونااااااااا Rolleyes.gif