موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-01-2015، 09:27 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد        مهدي شرمنده اسمتون از قلم افتاد فدايي دو تاتونم هستم عزيزانم  Biggrin.gif   Blush.gif  Heart.gif  

فدایی داری ولی مطمئن باش بقیه امتحاناتو خوب میدی موفق باشی Wink.gif
(28-01-2015، 09:28 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:27 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايشالا اگه جام خوب باشه همشو ميشه خوب داد دعا كن جاش خوب باشه Biggrin.gif اين مراقبا خوب زود پايه ميشن تو كلاسا ولي بيرون نه زيادن نميشه باهاشون كنار اومد هي اين ميره اون مياد........

اولش هم تقلبم رو نتونستن بگيرنا هاهاها تقلب رو گرفته بودم ب دستم با دستم هم چسبونده بودم زير دسته صندلي يكي مراقبا با دوستان تو كلاس بحثش شده بود ديگه اومد بيرون اومد زير دسته صندلمو دولا شد نيگاه كرد ديد هيچي نيست دستامو گرفتم بالا ك چيزي ندارم هاهاها آخه يه جور مشكوكي بود تا خواست بياد تقلبي رو گذاشته بودم تو جيبم.. . البته 12 امتحان داشتم تقلبيامو تو خونه گم كردم تا دوازده و 10 دقيقه داشتم دنبالشون ميگشتم..... :|

چقد حرف زدم معذرت Tongue Tongue
(28-01-2015، 09:26 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..خخخخخخخخخخخ ماشاالله اولین امتحانو خراب کردی؟؟خسته نباشید واقعا
Tongue.gif Shy.gif

سلامت باشيد نه آخرين امتحان پس فرداست اوليشو امروز خراب كردم Biggrin.gif بقيه اش رو زنگ ميزدم استاد سوالا ميگرفتم... اين استاده بدي كرد هيچي نگفت //// :| Biggrin.gif ديگه گذشت فقط سياه كرديم.....
(28-01-2015، 09:31 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:28 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايشالا اگه جام خوب باشه همشو ميشه خوب داد دعا كن جاش خوب باشه  Biggrin.gif  اين مراقبا خوب زود پايه ميشن تو كلاسا ولي بيرون نه زيادن نميشه باهاشون كنار اومد هي اين ميره اون مياد........

اولش هم تقلبم رو نتونستن بگيرنا هاهاها تقلب رو گرفته بودم ب دستم با دستم هم چسبونده بودم زير دسته صندلي يكي مراقبا با دوستان تو كلاس بحثش شده بود  ديگه اومد بيرون اومد زير دسته صندلمو دولا شد  نيگاه كرد  ديد هيچي نيست دستامو گرفتم بالا ك چيزي ندارم هاهاها آخه يه جور مشكوكي بود تا خواست بياد تقلبي رو گذاشته بودم تو جيبم.. . البته 12 امتحان داشتم تقلبيامو تو خونه گم كردم تا دوازده و 10 دقيقه داشتم دنبالشون ميگشتم..... :|

چقد حرف زدم معذرت  Tongue  Tongue
بابت تقلب خدا قوت خخخخخخخخخخخ Wink.gif
(28-01-2015، 09:33 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:26 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..خخخخخخخخخخخ ماشاالله اولین امتحانو خراب کردی؟؟خسته نباشید واقعا
Tongue.gif  Shy.gif

سلامت باشيد نه آخرين امتحان پس فرداست اوليشو امروز خراب كردم  Biggrin.gif  بقيه اش رو زنگ ميزدم استاد سوالا ميگرفتم... اين استاده بدي كرد هيچي نگفت //// :|  Biggrin.gif  ديگه گذشت فقط سياه كرديم.....

گریه واااااااااااای خوشبحالتون استاد سوالارو میگه؟؟؟
تفاوت را احساس کنید..اونوقت استادا ما
Angry.gif
(28-01-2015، 09:37 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:33 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angry.gif
نه ما زنگ ميزنيم 3 نفريم هر سري يه نفرمون/.... ميگيم استاد تا كجا بايد بخونيم و اينا اونم يه مشت ميحرفه بعد ميگيم استاد اين كه خيلي زياده خودتونم ميدونيد واقعاً نميشه خوند تو يه روز و.... مام نخونديم از قبل متاسفانه استاد سوالا رو ميگه.. Biggrin.gif امروز ظهر زنگيديم بهش گفت دارم ميرم مشهد فردا شب بزنگ كه پاي سيستم باشم دقيق بهت بگم... Biggrin.gif Shy.gif
(28-01-2015، 09:35 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:31 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[b]
بابت تقلب خدا قوت خخخخخخخخخخخ Wink.gif

مخلصيم والا تقلب نوشتنم سخته .... تازه حفظت هم ميشه من هر چي ميخونم تقلب مينويسم.. امروز نشد تقلب كنم ولي چيزايي ميدونستم نوشتم وسط راهرو هم بودم... :| هي رفت و آمد تمركز نداشتم خراب تر شد ديگكه... :|
0212 خسته نباشی .اگه شارژاتو بدی من دیگه حواست جمع درس میشه خوب میشی Biggrin.gif
(28-01-2015، 09:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:37 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gif
نه ما زنگ ميزنيم 3 نفريم هر سري يه نفرمون/.... ميگيم استاد تا كجا بايد بخونيم و اينا اونم يه مشت ميحرفه بعد ميگيم استاد اين كه خيلي زياده خودتونم ميدونيد واقعاً نميشه خوند تو يه روز و.... مام نخونديم از قبل متاسفانه استاد سوالا رو ميگه..  Biggrin.gif  امروز ظهر زنگيديم بهش گفت دارم ميرم مشهد فردا شب بزنگ  كه پاي سيستم باشم دقيق بهت بگم...  Biggrin.gif   Shy.gif
Angry.gif چه استادایی
خدا شانس بدهههههههههههههههههههد Angry.gif
(28-01-2015، 09:44 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 خسته نباشی .اگه شارژاتو بدی من دیگه حواست جمع درس میشه خوب میشی Biggrin.gif

Biggrin.gif   جون بخواه شارژ نه  Biggrin.gif  Biggrin.gif  با اينا خرج زندگيمو ميدم مودمم هم ك قبلا گفتم با همين شارژاگرفتم .. يه 40 تومن به مدرسه  ك ميرفتم بدهكارم پيچوندم اون موقع الان كارم پيشش گيره ميترسم بخواد بدي... 50 تومن دارم 40 تومنشو بايد بدم مدرسه... 10 تومن يعني تا حالا شارژ فروختم بقيه اش بوق بوده... گریه ولي مودمم رو خريدم خدايا شكرت دم ادمين هم گرم اينجا رو داير كرد يعني من حالا حالاها مودم بخر نبودم...  Biggrin.gif هدف بعدي يه مموري 8 گيگه با يه هدفون .. هدفون پي سيم تركيده... :|

شايدم جمعش كرديم يه چيز خوبي خريدم نميگم چي ولي وقتي خريدم فك مي افته teeth