موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کد شارژ هست
(25-01-2015، 07:21 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای عبدللهی کی اس پیش بینی بفرستیم؟؟
ت 1 به 20397 بفرستیم؟؟

سلام

خانم شریفی عزیز برای ارسال نتیجه پیش بینی بازی امشب آ اس رم و فیورنتینا تا ساعت 23:15 امشب مهلت دارین.
به نظر من احتمال برد آ اس رم بیشتره.
بهتره یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینی رو ارسال کنید.
ت 1 به 20397
(25-01-2015، 07:39 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 07:21 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای عبدللهی کی اس پیش بینی بفرستیم؟؟
ت 1 به 20397 بفرستیم؟؟

سلام

خانم شریفی عزیز برای ارسال نتیجه پیش بینی بازی امشب آ اس رم و فیورنتینا تا ساعت 23:15 امشب مهلت دارین.
به نظر من احتمال برد آ اس رم بیشتره.
بهتره یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینی رو ارسال کنید.
ت 1 به 20397

مررررررررسی آقای عبدللهی
تا شارژ نیست آدم افسرده میشه Sad.gif
(25-01-2015، 07:38 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مسابقه توپ و تور رو شرکت کردم و برام مسیج اومده مثل پست بالا
حالا جیکار کنم ؟
نوشته:"ادامه با ارسال کلمه
توپ"
کلمه توپ را باید مسیج کنم؟

سلام

دوست عزیز شما ادامه ندین .اگه پیش بینیتون درست باشه تا فردا ساعت 10 تا 11 صبح صبر کنین خودش پیام بده که برنده کارت شارژ شده اید بعدش ت 1000 رو به 203060 ارسال کنید و کد شارژ رو بگیرید و بعدش TOP OFF رو به 203060 ارسال کنید و لغوش کنید.اگه پیش بینیتون درست نباشه بعد از پایان بازی امشب لغوش کنید.
مسابقه دیروز الانم میده
(25-01-2015، 07:47 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 07:38 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مسابقه توپ و تور رو شرکت کردم و برام مسیج اومده مثل پست بالا
حالا جیکار کنم ؟
نوشته:"ادامه با ارسال کلمه
توپ"
کلمه توپ را باید مسیج کنم؟

سلام

دوست عزیز شما ادامه ندین .اگه پیش بینیتون درست باشه تا فردا ساعت 10 تا 11 صبح صبر کنین خودش پیام بده که برنده کارت شارژ شده اید بعدش ت 1000 رو به 203060 ارسال کنید و کد شارژ رو بگیرید و بعدش TOP OFF رو به 203060 ارسال کنید و لغوش کنید.اگه پیش بینیتون درست نباشه بعد از پایان بازی امشب لغوش کنید.

آقا رضا این مسابقه پیش بینی همراه اول تا فردا 400 کم میکنه یا 200 ؟؟
چون من تا به حال توی این پیش بینی ها شرکت نکردم امروز گفتم شرکت کنم.
(25-01-2015، 08:04 PM)mmdavari78 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه دیروز الانم میده

دوباره میده یا به اونایی که نزدن میده؟
(25-01-2015، 08:22 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا این مسابقه پیش بینی همراه اول تا فردا 400 کم میکنه یا 200 ؟؟
چون من تا به حال توی این پیش بینی ها شرکت نکردم امروز گفتم شرکت کنم.

سلام

جناب محمد عزیز اگه یک ساعت مونده به شروع بازی تو پیش بینیش شرکت کنید احتمال زیاد تا فردا 200 تومن کم میکنه.
شب بخیر. یه نفر لطف کنه خصوصی اپلکیشن آپ برنامه شو واسم بفرسته. ممنون