موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شتر درخواب بیند پنبه دانه
دوستان برای کل کل های بیهوده و بی نتیجه خودشون تشریف ببرن تاپیک گفتگو و تا صبح به کل کلشون ادامه بدن
اینجا فقط بحث شارژ
می فیت ادمین
سلام ...شارژ تموم شد یا هنوز میده گـوشی من خراب شده Undecided.gif
من الان از 8090یکی گرفتم
(27-01-2015، 09:01 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ...شارژ تموم شد یا هنوز میده گـوشی من خراب شده Undecided.gif

8090 که نمیده
منم الان از 8090 سه تا گرفتم بگیر نگیر داره
به من شارژ نداد که
گریه
(27-01-2015، 08:45 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 08:41 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 08:35 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان این کدهایی که میزنید و میگه شما عضو نشید باید ابتدا یک پیامک خالی بفرستید به عددی که گفته بعد دوباره کدها را بفرستید به 8282

میشه کامل توضیح بدی؟

الان دقیقا چیکار کردی بهت شارژ داد؟
دونه دونه بگو چه اس ام اس هایی به چه شماره هایی دادی  Wink.gif

عشق است آقا فرهاد  FM7  ;-)

مثلا شما برای شارژ رایگان با نام ozv yasin اول باید ozv yasin را به 8282 بفرستی که وقتی فرستادی یک پیامک میاد برات که میگه باید کدya 121 بفرستی به 8282 که وقتی فرستادی میگه شما عضو نیستی و باید عضو بشی و داخل پیامک گفته یک پیامگ خالی بفرستی به 80503 که وقتی این پیامک خالی را فرستادی دوباره عبارت ya 121 را باید بفرستی به 8282 و بعد کد شارت برات میاد من امتحان کردم کد برام اومد

من با این روش گرفتم
بچه ها میگن 80501هم شارژ میده
ی اس خالی بدی بهش
بعد جواب 1سوال بدی شارژ میده
به ریسکش نمی ارزه Tongue.gif