موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-01-2015، 11:45 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 11:35 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش
این جریان اهدای اعتبار به کاربرها چیه که میشه علاوه بر سپاس اهدای اعتبار هم داد ؟

هرچی اعتبار داری بده به من
هرچی اعتبارت بیشترباشه اعتمادبنفست میره بالا

چشم شما جون بخواه Biggrin.gif
(28-01-2015، 11:45 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 11:35 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش
این جریان اهدای اعتبار به کاربرها چیه که میشه علاوه بر سپاس اهدای اعتبار هم داد ؟

هرچی اعتبار داری بده به من
هرچی اعتبارت بیشترباشه اعتمادبنفست میره بالا

در ضمن اعتماد به نفسو خوب اومدی Angel.gif
(28-01-2015، 11:43 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی پیام براشون نمیره ها مگر اینکه تازگیا ایطو شده
اخه من خودم دو تا سیم دارم
وقتی با یه سیمام برا سیم دیگم شارژ گرفتم برا اون سیمی ک باش برا اون سیمم شارژ گرفتم پیام نرف فقط از ای شارژ برا اون سیمی ک شارژ شد پیام اومد (اخ کمرم درد گرفت)
حالا واقعا اون سیمی که براش با اون سیم شارژ گرفتی شارژ شد و برا اون سیمی که نگرفتی شارژ پیام شارژ نداد؟
تو آپ پیام میره و متنشم اینه که فلان شماره شارژ شد
اصلا خیلی وضعیت بدیه Biggrin.gif
برا من یه مورد به شخصه پیش اومد
سلام
این آپ نوشته بود با معرفی هر نفر ۱۰۰۰ تومان شارژ بگیرید.
منم معرفی کردم ولی فقط مثه قبل ۷۳۳ امتیاز داد!
برای دریافت شارژ هزاری یا هزار امتیازی ک خودش گفته باید کاری کنم؟
Lightbulb.gifلطفا لینک سایت های دیگه رو تو انجمن نذارین
دوستانی که آپ رو از قبل نصب داشتن احیانا امروز همینجوری بهشون امتیاز اضافه شده؟؟؟

برمن خیلی عجیب شده Cool.gif Cool.gif
(28-01-2015، 12:45 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که آپ رو از قبل نصب داشتن احیانا امروز همینجوری بهشون امتیاز اضافه شده؟؟؟

برمن خیلی عجیب شده Cool.gif  Cool.gif

اره دقیقا
واسه شما هم بیشتر از پنج تا اپ نمیشه نصب کرد؟
(28-01-2015، 12:48 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 12:45 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برمن خیلی عجیب شده Cool.gif  Cool.gif

اره دقیقا

نه واسه من اضاف نکرده ، چقد اضافه کرده واسه شما ؟