موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-01-2015، 05:40 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 05:39 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل هست؟؟؟؟ Undecided.gif

نه رفته ماست بخره و بیاد

اومد بهش بگید یه زنگ بزنه کارش دارم
(28-01-2015، 05:45 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 05:43 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 05:40 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 05:39 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل هست؟؟؟؟ Undecided.gif

نه رفته ماست بخره و بیاد

اومد بهش بگید یه زنگ بزنه کارش دارم

باشه چشم
فدات Biggrin.gif
یعنی امروز شارژ گیرمون میاد؟ Sad.gif
(28-01-2015، 05:34 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها قبلا یه کد گذاشتید برای همراه اول که شارژ هزاری وارد میکردی پانصد جایزه میداد چی بود یادم رفته?!?!???????

#رمز*126*111*

ولی نمیدونم به کیا تعلق میگیره، به من که گفت به شما تعلق نمیگیره Undecided.gif
امروز فکر نکنم از شارژ خبری باشه Exclamation
معلوم نیست باید تا ساعت 6 صبر کنید.
بوی شارژمیاید Biggrin.gif
(28-01-2015، 06:04 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوی شارژمیاید Biggrin.gif

Tongue Tongue Tongue
این #رمز*126*111* عنوانش هدیه وفاداریه
فک کنم برا اونایی یه ک بیش از یه ساله همرااولشون فعاله
کلا شما#12*111* رو بگیرید ببینید مشمول کدوم طرح میشید(میتونید ب قسمت راهنماییش برید) و هروخ میخایید همرااولتونو شارژ کنید با هرطرحی ک مشمولش میشید شارژ کنید چون فقط نفع داره و ضرری نداره
من اومدم خوش اومدم Biggrin.gif
فاطی من شارژ میخوام Biggrin.gif  Tongue.gif