موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-01-2015، 07:18 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جای  ozv  pazel   چی بزنم  می فرستم میگه  عضو نیستی  مثلا 1 به 84...  میزدیم .......!!

ارسال به 84831

به من همین گفته
به 84 اس دادم گفت شما از قبل عضو هستی
(26-01-2015، 07:19 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:17 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 16 تا گرفتم وای چقد مزه داد مرسی پراوا Biggrin.gif  Tongue.gif
فاطی خوبی؟ Biggrin.gif

سعی بترکییییییییییی Sad.gif نه خوب نیستممممممم گریهگریه

گریه نکن الکی میگه میخواد کلاس بزاره خخخ Biggrin.gif
(26-01-2015، 07:22 PM)پاتروسیتو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:19 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:17 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 16 تا گرفتم وای چقد مزه داد مرسی پراوا Biggrin.gif  Tongue.gif
فاطی خوبی؟ Biggrin.gif

سعی بترکییییییییییی Sad.gif نه خوب نیستممممممم گریهگریه

گریه نکن الکی میگه میخواد کلاس بزاره خخخ Biggrin.gif

نه راست میگه  Sad.gif
بی بی من شارژم برکت نداره...من ش میخام Wink.gif
(26-01-2015، 07:22 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:18 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جای  ozv  pazel   چی بزنم  می فرستم میگه  عضو نیستی  مثلا 1 به 84...  میزدیم .......!!

ارسال به 84831

به من همین گفته
به 84 اس دادم گفت شما از قبل عضو هستی

الان pz 120 رو به 8282 بفرست
دوستان یکی راهنماایییم کنه لطفا ناراحت
(26-01-2015، 07:28 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاریش نمیشه کرد دیگه به اون خطت شارژ نمیده لغوش کن شرمنده اینجوری گفتم Biggrin.gif Shy.gif
(26-01-2015، 07:32 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:28 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاریش نمیشه کرد دیگه به اون خطت شارژ نمیده لغوش کن شرمنده اینجوری گفتم Biggrin.gif Shy.gif

مرسی شانس ندارم پس :(
(26-01-2015، 07:34 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 07:32 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شانس ندارم پس :(
از من بد شانس تر  Sad.gif
بچه ها قبلا هم گفتم الانم برا جدیدی ها میگم 
بهتره برا اینکه کد شارژ راحت بهتون بده قبلش یه چند باری عضو مسابقه بشید بعدش مرحله دوم انجام بدید  Wink.gif