موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 03:35 PM)یلدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شماره۲۰۱۸۰۰بهم پیام میده لغوش چیه؟
لطفا سریع جوابموبدین.

off رو بفرستید به 201800
دوست عزیز کارمند ایرانسل مجتبی عزیز درست گفتن واسه من فعال و الان من دارم از نت رایگان یک ماهه ایرانسل استفاده میکنم چند دقیقه پیش فعال شد ...
(29-01-2015، 03:35 PM)یلدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا سریع جوابموبدین.

همراه اوله؟
کارمندایرانسل میاد اینجا که کدا رو ببین و بزنه که ایرانسلشو شارژ کنه خخخخ
حالا کارمند ایرانسل، ایرانسل چرا شارژ رایگان میده؟
(29-01-2015، 03:38 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا سریع جوابموبدین.

همراه اوله؟

اره
300 مگ اینترنت یک ماهه رایگان فعال شد !!!
باورم نمیشه !!
منو این همه خوشبختی محاله...
(29-01-2015، 03:31 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 03:30 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا همراه اول جواب منو نمیده
الان بیشتر از یک ساعته ت1000 رو فرستادم

منم بار اول جوابمو نداد ، دوباره بفرست

3بار فرستادم
نمیاد که نمیاد
بچه ها منم کارمند جیب بابامم
اصلا شماها میدونین چرا بابام پول رایگان بهم میده ؟ :))
شوخی جالبی بود کارمند ایرانسل ولی بچه ها حوصله خندیدن ندارن آخه شرکتتون دیشب کارت شارژ نداد
واسه منم فعال شدی مهدی ولی من باورم میشه خخخ