موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-01-2015، 12:08 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 12:05 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 11:59 AM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر تمام بی معرفت ها   Heart.gif
سلام 
درود بر کوروش بزرگ  Wink.gif
خوبی داداشی؟؟ Heart.gif 
نیستی کم پیدا شدی از سربازی چه خبر

تو خوبی بی معرفت  Undecided.gif 
نیست خبری ازم میگیری واسه همین کم پیدام  Undecided.gif  Tongue  Biggrin.gif

شکر خدا منم خوبم Shy.gif خبر که ازت میگیرم از ادمین میپرسم که کوروش کجاس Biggrin.gif 
بیشتر بیا پیش ما  Tongue.gif
(30-01-2015، 12:14 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضاکدوم برنده میشه؟عراق یاامارت؟

سلام

( به نظر من ) احتمال برد امارات بیشتره.
2بفرستم؟203060
(30-01-2015، 12:21 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2بفرستم؟203060

برای برد امارات ( ت 1 ) به 20397
(30-01-2015، 11:59 AM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر تمام بی معرفت ها  Tongue Heart.gif

سلام....برتو بامعرفت..... Angel.gif وسلام به این پایینا
[/quote]

؟خوبی برادر  Heart.gif
[/quote]

شما.خوب باشی.منم خوبه.عزیز Angel.gif
[/quote]

فدای تو  Wink.gif Angel.gif
[/quote]

قربونت Heart.gif Heart.gif
رصابازی ساعت چندهس؟؟؟؟
(30-01-2015، 12:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رصابازی ساعت چندهس؟؟؟؟

شروع بازی ساعت 12:30 ظهر امروز
بازی ساعت 12.30 هستش
من دیشب نتم فعال نشد چرااااا حالا ما یه شب انجمن نبودیم Sad.gif گریه
ممنون از پاسخگویی آقا رضا ولی برای من بعد از ارسال ت 1 پیامی که در صورت درست بودن 1000 شارژ برنده میشید نیومد و نمیدونم اگه سیم کارت رو قبل از اومدن پیام از طرف توپ و تور از موبایل خارج کنم هم پیش بینی ثبت میشه یا نه!