موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
محمد از انجمن خارج شو ببینم رنگ مهمان ها آبی میشه
(26-01-2015، 09:11 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 09:02 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 08:49 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه اگه کد رو ارسال کردید وگفت شما عضو نیستید  یک پیامک بدون متن به 84831 بفرستید بعد باز pz120رو به 8282 بفرستید اگه باز گفت عضو نیستید pz120 رو بفرستید میده

Undecided.gif نمیده !! 3 بار فرستادم !! هی میگه عضو نیستید ، شما قبلا عضو هستید !!

گرفتم ولی خیلی شارژ خورد Sad.gif

پس ارزش نداره؟
بچه ها اعتبار من برسونید به 300
دست در دست هم دهم به مهر اعتبار لیلا را 300کنیم
به منم نداد لغوش کردم 1 رو ارسال کردم84831 بعد PZ120 رو ارسال کردم 8282 شارژ رو داد
(26-01-2015، 09:16 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد از انجمن خارج شو ببینم رنگ مهمان ها آبی میشه

آره رنگ مهمان ها مشکی شد
سلام
دوستان با دعوت هر کدوم از دوستان خود و ثبت شماره شما به عنوان معرف یک شارژ هزار تومانی دریافت کنید
هردعوت یک شارژ هزاری
سلام
الان پازل شارژ میده بگیریم؟؟؟
فاطی کجایی من 10 تا دیگه گرفتم Biggrin.gif
میگم برا شار گرفتن ک عجله ای نی
مثلا وقتی کدو ساعت شیش میبینید همون لحظه عضو شید ولی مرحله دوم ک مثلا میگه pz 120 رو بفرستید ساعت هفت
خلاصه زود عضو شید و مرحله دومو یه سات بعد بزنید
اینجوری ردخور نداره . حتما شارژ میگیرید
اگه عجله کنید فقد هی ۱۲۰،۱۲۰ ضرر میکنید
ب جز پازل امشب دیگه نبوت؟؟؟!؟!؟؟
(26-01-2015، 08:44 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 08:20 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمنم یکیش گفت در دسترس نیست و بعدش میگفت گرفتین لغو کردم دوباره عضو شدم هم همین بود چرا بعضی خطها اینجوریه همش فکر میکردم کد رو اشتباهی حذف کردم :))

این مسابقات ایرانسل چرا بی قاعده شارژ میدن پازل هنوز 5 روز نشده باز دوباره شارژ گذاشت Huh.gif  :(

نباید لغو میکردید
ممنون البته بعدش گفت گرفتین. کلا هنگ زیاد میکنن بعضی مسابقات. :))