موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها ساعت 6بزنیم؟
(28-01-2015، 06:30 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 06:28 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 06:25 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام من کی پاک کرد؟
کجاش مشکل داشت؟دوساعت تایپ کرده بودم

پیام منم به نظر مشکل داشتت Biggrin.gif پاک کردن Tongue

من پاک کردم بعد گذاشتن کدا سعی کنید پست نذارید تا بقیه هم ببینن این سوالاتتون بعدا هم میتونید بپرسید

Wink.gif چشم اقای مدیر تیم نظارتی
لیلا شما احتمالا شامل بانوان میشید
با اون اگه شارژ کنید سی درصد بیشتر شارژ میشید
میتونی ب قسمت راهنمایی بری و سپس بانوان رو بزنی و ببینی ک چ مزایایی داره
(28-01-2015، 06:32 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا شما احتمالا شامل بانوان میشید
با اون اگه شارژ کنید سی درصد بیشتر شارژ میشید
میتونی ب قسمت راهنمایی بری و سپس بانوان رو بزنی و ببینی ک چ مزایایی داره

شارژ بانوان کل شارژ مهلت دار میشه حواستون باشه.
(28-01-2015، 06:27 PM)Elena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با من مشکل داری دلشاد

جان ؟
(28-01-2015، 06:35 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیده

هنوز که ساعت شش نشده کسی تا شش نزنه
(28-01-2015، 06:13 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 تا شارژ امروز
از ساعت 5:30 یا 6 به بعد میده
ارسال ozv ksafar به 8282 
سپس KS 110 به 8282 
دومی OZV MADR به 8282 سپس MM 112 به 8282
لغو 
laghv ksafar 
laghv madr 
به 8282
مرسسسسسسسسسسسسی هر دو شارژانجام شد الان برای دوتا خط گرفتم
دوستان میگه شما کارت شارژ خود رو دریافت کردید
میگه شما کارت شارژ خود را دریافت کرده اید.
(28-01-2015، 06:35 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیده

شما فرستادی چی جواب داد؟ کدومش؟