موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
أسی ایشاله همیشه خوشحال باشی. من هیچوقت نمیتونم از اینترنت ایرانسل استفاده کنم نمیدونم چرا گوشیم نمیکشه بیچاره. 
واس من یک ساعت طول کشید تا اس اینترنت اومد وفعال شد..
55100111 تو اگ کارمندی من خود ایرانسلم.....زیاد بحرفی خودتو لومیدی....پس ساکت باش ..ادم کارمند اسمشو عدد نمیزاره
بچه ها همراه اول شارژ شما رو داد؟
به من نمیده تازه 200 ام ازم کم کرد Sad.gif
رویا صبرکن....انقد اس نفرس بش..خودش ج میده...گوشبتم روشن خاموش کن
(29-01-2015، 03:56 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی عاشقتم..واس منم فعال شدددد د......ممنونم..من مشکل اینترنت داشتم..ممنونم...خدایاشکرت..

Biggrin.gif Tongue.gif
مشترک گرامي ، 300 مگابايت اينترنت همراه به قيمت 0 ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10# .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#
توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.
مال منم فعال شد
مجی بستش یک ماهه هست؟
مجی بات اشتی کردم ازخوشحالی.... Biggrin.gif
203060 امروز دو تا شارژ به من داد اولین باره از همراه تنبل شارژ میگیرم خیلی حال داد
دیگه مسابقه پیش بینی نیست؟از کجا بفهمیم دوباره مسابقه گذاشته؟
(29-01-2015، 04:11 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک گرامي ، 300 مگابايت اينترنت همراه به قيمت 0  ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10#    .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#
توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.
مال منم فعال شد
مجی بستش یک ماهه هست؟

اینجور که گفته خود ایرانسل یکماه هستش
اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10#
55ببین بامن درنیوفت بچه ها میدونن اخلاقمو عصبی بشم ..حوصلتو ندارما
من گوشیمو روشن خاموش کرد اس اومد چون همراه اول انتن نمیداد.انتن ندادنی ج نمیاد Angry.gif