موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-01-2015، 09:48 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 09:44 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 خسته نباشی .اگه شارژاتو بدی من دیگه حواست جمع درس میشه خوب میشی Biggrin.gif

Biggrin.gif   جون بخواه شارژ نه  Biggrin.gif  Biggrin.gif  با اينا خرج زندگيمو ميدم مودمم هم ك قبلا گفتم با همين شارژاگرفتم .. يه 40 تومن به مدرسه  ك ميرفتم بدهكارم پيچوندم اون موقع الان كارم پيشش گيره ميترسم بخواد بدي... 50 تومن دارم 40 تومنشو بايد بدم مدرسه... 10 تومن يعني تا حالا شارژ فروختم بقيه اش بوق بوده... گریه ولي مودمم رو خريدم خدايا شكرت دم ادمين هم گرم اينجا رو داير كرد يعني من حالا حالاها مودم بخر نبودم...  Biggrin.gif هدف بعدي يه مموري 8 گيگه با يه هدفون .. هدفون پي سيم تركيده... :|

شايدم جمعش كرديم يه چيز خوبي خريدم نميگم چي ولي وقتي خريدم فك مي افته teeth  

چه ابتکارعملی
:o
Cool.gif
ادمین زیرآبی نرو

Angry.gif
خـــــــــــــــوب من برم شام آبگوشت ...بفرماييد شام.... بازم مچكر شب بخير مرسي دوستان عزيزم ك ج داديد مچكر ادمين فعلا خدافظ شما Blush.gif Blush.gif Blush.gif Blush.gif Heart.gif
مخلصيم دنيا والا واسه رسيدن به اين هدف ارتباطمو با دوست دخترم قطع كردم خيلي خرج داشت يعني الان دو برابرشو هعم داده بودم :v محبوبه كجايييييييي؟ يادت بخير Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif شبخير خوشال شديم از همتون ك اسم آورديم و فرهاد مهدي دنيا خخخخخخ
(28-01-2015، 09:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خـــــــــــــــوب من برم شام آبگوشت ...بفرماييد شام.... بازم مچكر شب بخير مرسي دوستان عزيزم  ك ج داديد مچكر ادمين فعلا خدافظ شما  Blush.gif  Blush.gif  Blush.gif  Blush.gif  Heart.gif

نوشه جان
Heart.gif شب خوش
(28-01-2015، 09:55 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلصيم دنيا والا واسه رسيدن به اين هدف ارتباطمو با دوست دخترم قطع كردم خيلي خرج داشت يعني الان دو برابرشو هعم داده بودم :v محبوبه كجايييييييي؟ يادت بخير  Biggrin.gif  Blush.gif  Heart.gif  شبخير خوشال شديم از همتون ك اسم آورديم و فرهاد مهدي دنيا خخخخخخ

استغفراالله Tongue.gif
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خوب دوستان شب همگی Niceeeeeeeeeeeee
Heart.gif بای
بچه ها کسی میتونی در مورد آپ راهنماییم کنه؟؟
یه توضیح کلی بهم میدین؟؟
رفتیم تو خشکسالی دیگه !
امروز ک هیچی !
دیروزم بدتر از امروز !!
فردا و پس فردا هم کـــه شارژ نیست
فـــــــــــــــــــــاتحه ...
(28-01-2015، 10:01 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی میتونی در مورد آپ راهنماییم کنه؟؟
یه توضیح کلی بهم میدین؟؟

میتونی از محل امتیازگیری هر روز shake کنی و 100 امتیاز بگیری هر وقت امتیازت 1000 شد میتونی با استفاده از امتیازت شارژ 1000 بگیری...علاوه بر shake کردن میتونی با انجام یک تراکنش مثله پرداخت قبوض یا موجودی گرفتن امتیاز بگیری...امتیازات ساعت 8 صبح اعمال میشه...اگه کسی دیگه ای برنامه رو بگیره و تو قسمت معرف شماره شمارو وارد کنه و یک تراکنش انجام بده هم به شما هم به اون 733 امتیاز اضافه میشه

اگه سوال دیگه ای داشتی بپرس