موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-01-2015، 05:18 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 05:13 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام, ی سوال داشتم, اگه واسه مثلا 4 تا سیم کارت , ی شماره رو معرف بزنم, واسه سیم معرف باید 4 بار موجودی بگیرم (ب ازاری هرسیم ی بار ) ک 733 امتیاز هرکدوم رو بم بده؟
باهرخط یه تراکنش لازمه همین خودتو هی گیج نکن Biggrin.gif

منظورم سیم معرف بود, ی بار موجودی بگیرم کافیه, 733 امتیاز 4 تا خط میاد برام!
مینا گفتم که با هرخط یه بار چه معرف چه غیر معرف
داداش قرعه کشی کن شارژارو خیرات کن درراه خدا....بمنم بده چی میشه؟؟؟ Sad.gif
(26-01-2015، 05:17 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسش برای من اومدا.. من فک کردم شوخیه.  Biggrin.gif
1 رو هم فرستادم به 84855 ولی جواب نداد. وفتی ادی دلی گفت زدم بهم داد Biggrin.gif

سلام

خانم باران عزیز درست فکر کردین اسم مسابقه شوخی کردم بود جواب سوالش هم همینطور فقط رمز شارژش شوخی نبود. Wink.gif
(26-01-2015، 05:19 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا کجاپیداش کنم ودانلودکنم؟؟؟

خصوصی برات فرستادم
(26-01-2015، 05:15 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا از این بعد اسمتو میزاریم من میدونم نظرت چیه؟ Biggrin.gif

چرا
(26-01-2015، 05:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا گفتم که با هرخط یه بار چه معرف چه غیر معرف

متوجه شدم Biggrin.gif
مرسی
مینای من مرسی بهت اعتبارمیدم....امابلدنیسم چطدرانجام بدم؟
(26-01-2015، 05:20 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تعداد ۳۰۰ تا کارت شارژ دارم میخوام بفروشم لطفا پیشنهاداتونو از طریق پیغام خصوصی بدین.

فکم افتاد
اینجا کسی بخروبفروش راه نمیندازه
یا میبخشن یاقرعه کشی
منم ازهمه محتاجترم
سلام
من تازه رسیدم.
آیا هنوز شارژی نیومده ؟