موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ساناز برای اینکه خط هدیه رو بفرستن باید پی ام بدی 2112
این همه شارژ به چه دردی میخوره???  Undecided.gif
من دیروز با هردوتا مسابقه شارژ گرفتم ولی هر دو شو بخشیدم به 6 نفر شارژ دادم یکیش نموند برای خودم Biggrin.gif
باید یکی باشه باهم مصرفش کنیم یا نه??  Undecided.gif
(27-01-2015، 10:27 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساناز برای اینکه خط هدیه رو بفرستن باید پی ام بدی 2112

آها ا ا ا ا ا
خط ایرانسل خریدی میخوای هدیشو بگیری
teeth
خوشا ب حاا ا ا ا الت

آقا یه سوال
واسه من این اس اومده

شارژ رایگان
با معرفی اپلیکیشن آپ به دوستان (وارد کردن شماره خود در باکس معرف و اولین تراکنش) تا ظهر جمعه
هر معرفی = 1 شارژ 1000 تومانی

میخوام بدونم این 1ت به جز اون 733 امتیازه ؟ یا همون 733 امتیازه ک 1000امتیاز کردن؟ ؟
اگه 1ت جداس چطوری بگیرمش؟ ؟ مث روال قبل با خرید شارژ و پرداخت از امتیاز؟ ؟
(27-01-2015، 10:36 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز با هردوتا مسابقه شارژ گرفتم ولی هر دو شو بخشیدم به 6 نفر شارژ دادم یکیش نموند برای خودم Biggrin.gif

اگه کد شارژ گرفتی بده من بزنم قبض خط دائمیم بزا آزاد شه
ثواب داره زبون
بی بی دست رو دلم نزار که خونه Undecided.gif
باز یادم اوردی من تنهام پدرتنهایی بسوزهگریهگریهگریه
ادمین دلی بیا یه کاری کن ازین به بعد هرکی گفت من شارژ میخوام بزنم بلاکش کنم. والا بلاک کردن رو دوست دارم. 
Undecided.gif
ساناز صندوق پیام های ورودیت پره
نمیشه بهت پیام داد ، بعد از اینکه از صندوق ورودی حذفشون میکنی از سطل آ  شغال هم حذفشون کن
(27-01-2015، 10:49 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دلی بیا یه کاری کن ازین به بعد هرکی گفت من شارژ میخوام بزنم بلاکش کنم. والا بلاک کردن رو دوست دارم. 
Undecided.gif

گناه دارن
(27-01-2015، 10:36 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue میخوای با ادمین پیام بازی کنی مامانی Biggrin.gif
(27-01-2015، 11:18 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 10:36 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue میخوای با ادمین پیام بازی کنی مامانی Biggrin.gif

بی بی بیا زن ادمین شو