موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
قابل توجه دوستانی که میگن برنامه آپ خرابه من 27 تا فعلا نصب کردم همش هم سالمه. Biggrin.gif
ولی گاهی اوقات قاطی میکنه که یک شب به 5 تا از برنامه هام که جدید نصب کرده بودم اون 1000 امتیاز رو نداد. Undecided.gif
و قسمت خرید شارژش اگه خرابه درست میشه.
پس اگه اینجور شده باشه قسمت شارژش همیشگی خراب شده باشه چه زود دعام مستجاب شد :)) البته شانس نداریم دوباره درست میشه :))
(30-01-2015، 07:06 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه دوستانی که میگن برنامه آپ خرابه من 27 تا فعلا نصب کردم همش هم سالمه. Biggrin.gif
ولی گاهی اوقات قاطی میکنه که یک شب به 5 تا از برنامه هام که جدید نصب کرده بودم اون 1000 امتیاز رو نداد. Undecided.gif

ماشالا Biggrin.gif ...داداش چه خبره 27تا؟ Confused
(30-01-2015، 07:06 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دقت نمیکنید
میگیم قسمت خرید شارژش امشب خراب شده.ن کل برنامه ک
این که میگه محصول درخواستی در دسترس نمیباشد
ینی چی؟
منم ۲۲ تا داشتم الانم ۳تا دیگه نصب کردم امتیازارو داد ولی خواستم شارژ بگیرم اون کادرش که مبالغ شارژو نوشته سفیده
(30-01-2015، 07:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 02:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سیم جدید خریدم ، شارژی هست بگیرم؟؟؟؟؟؟برا سیم جدید؟؟
84888بهم شآرژ نداد

ozv aghlk به 8282
واسه کسایی که نگرفتن
البته شاید اسمی از شارژ نبره ولی اگه به 1 سوال پاسخ بدی
بعد AK 777 به 8282 بفرستی شارژ میده

مرسی: )
(30-01-2015، 07:08 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا دقت نمیکنید
میگیم قسمت خرید شارژش امشب خراب شده.ن کل برنامه ک

خوب دیگه منم گفتم بالاخره درست میشه.
یا اینکه آپ فهمیده همه مستقل سازی میکنن خرید شارژ رو بسته تا ورژن جدید نرم افزارشو بسازه که قابلیت مستقل سازی نداشته باشه. Biggrin.gif
(30-01-2015، 07:08 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالا Biggrin.gif ...داداش چه خبره 27تا؟ Confused

داداش 27 تا هنو کمه میخوام حداقل به 50 برسه. Biggrin.gif
ولی اگه قسمت خرید شارژش درست نشه معلوم میشه که آپ به خودش اومده زرنگ شده. Biggrin.gif
(30-01-2015، 07:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 02:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سیم جدید خریدم ، شارژی هست بگیرم؟؟؟؟؟؟برا سیم جدید؟؟
84888بهم شآرژ نداد

ozv aghlk به 8282
واسه کسایی که نگرفتن
البته شاید اسمی از شارژ نبره ولی اگه به 1 سوال پاسخ بدی
بعد AK 777 به 8282 بفرستی شارژ میده

مطمئن هستید شارژ میده؟ Shy.gif