موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 03:41 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کارمند ایرانسل، ایرانسل چرا شارژ رایگان میده؟

دوست عزیز :
برخی از خوانندگان ما مشتریان این مسابقه ها هستند و البته گلایه هایی هم دارند که بیشتر به نظر می رسد به دلیل عدم آگاهی خوانندگان ما از نحوه اجرای این مسابقه ها قبل ازآنکه مشتری آن شوند، اتفاق افتاده است.
برهمین اساس مدتی است که شرکت مخابراتی ایرانسل از طریق یک شرکت ظاهرا خصوصی (بییپ) اقدام به برگزاری مسابقاتی با جوایز باور نکردنی می نماید که بدیهتا درآمد خوبی هم از طریق دریافت هزینه اجباری اس ام اس های دریافتی برای این 2 شرکت در پی دارد.
این مسابقات بدین ترتیب است که با ارسال پاسخ سوال بعدی برای شما ارسال می شود و هر ارسال اس ام اسی هم برای دریافت کننده120 تومان هزینه در پی دارد.
اما مشکلات این طرح این هست که مشتریکن میگویند کلاهبرداری هست برای این که ایرانسل ثابت کنه هیچگونه کلاهبرداری صورت نمیگیره شروع به کارت شارژ دادن کرده
دستش درد نکنه مسابقه هاش مستدام Biggrin.gif
(29-01-2015، 03:48 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 03:41 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کارمند ایرانسل، ایرانسل چرا شارژ رایگان میده؟

دوست عزیز :
برخی از خوانندگان ما مشتریان این مسابقه ها هستند و البته گلایه هایی هم دارند که بیشتر به نظر می رسد به دلیل عدم آگاهی خوانندگان ما از نحوه اجرای این مسابقه ها قبل ازآنکه مشتری آن شوند، اتفاق افتاده است.
برهمین اساس مدتی است که شرکت مخابراتی ایرانسل از طریق یک شرکت ظاهرا خصوصی (بییپ) اقدام به برگزاری مسابقاتی با جوایز باور نکردنی می نماید که بدیهتا درآمد خوبی هم از طریق دریافت هزینه اجباری اس ام اس های دریافتی برای این 2 شرکت در پی دارد.
این مسابقات بدین ترتیب است که با ارسال پاسخ سوال بعدی برای شما ارسال می شود و هر ارسال اس ام اسی هم برای دریافت کننده120 تومان هزینه در پی دارد.
اما مشکلات این طرح این هست که مشتریکن میگویند کلاهبرداری هست برای این که ایرانسل ثابت کنه هیچگونه کلاهبرداری صورت نمیگیره شروع به کارت شارژ دادن کرده

اونوقت از تابستون تا حالا داره کارت شارژ میده که ثابت کنه کلاهبردار نیست ؟
بس کن آقا این قدر به شعور ملت توهین نکن
طرح اینترنت هم سند دروغهات که واسه دوستان فعال شده
پس ساقیتو عوض کن و بیشتر از این ما رو به خنده واندار
منکه قبول ندارم چون نهایتا 240 از حسابمون کم میشه ولی ما 1000 گیرمون میاد و این اصلا درآمدی واسه ایرانسل نداره که !!!
مجی عاشقتم..واس منم فعال شدددد د......ممنونم..من مشکل اینترنت داشتم..ممنونم...خدایاشکرت..
55100111
انجمن رو بهم نریز به اونی هم که گفتی طرح اینترنتش دروغه یکی از معتبرترین ادمای انجمنه هممون هم قبولش داریم پس شلوغ بازیهاتو ببر یه جا دیگه
سعی دارم پرواز میکنم Biggrin.gif
چرا من فرستادم خبری نشد 300مگابایت!!از شما زودفعال شد؟
احتمالا فردا هم همراه اول شارژ رایگان برای دیدار رده بندی بین "عراق" و "امارات" بزاره...
که پیش بینیش خیلی سخته.
(29-01-2015، 04:03 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من فرستادم خبری نشد 300مگابایت!!از شما زودفعال شد؟

نگران نباشید.برا من یک ساعت و نیم بعد فعال شد !!