موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
300 مگابایت رایگان ایرانسلیا کد زیر رو به 4619 بفرستید اینترنت رایگان یک ماهه سریع تا طرح تموم نشدهg3721

مشترک گرامي ، 300 مگابايت اينترنت همراه به قيمت 0 ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10# .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#

توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.

خودم زدم ولی دیر همین الان جوابش اومد برام فعال شد   Wink.gif
تبریک اومده ولی "ت 1000" رو که ارسال کردم هنوز جواب نیومده !
(29-01-2015، 02:19 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300 مگابایت رایگان ایرانسلیا کد زیر رو به 4619 بفرستید اینترنت رایگان یک ماهه سریع تا طرح تموم نشدهg3721

مشترک گرامي ، 300 مگابايت اينترنت همراه به قيمت 0 ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10# .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#
توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.

خودم زدم ولی دیر همین الان جوابش اومد برام فعال شد   Wink.gif

چقدر طول میکشه جواب بده ؟
من 10 دقیقه ـس ارسال کردم جواب نیومده...
بین ت و 1000فکرکنم فاصله هس...همراه اولم اصلا ش نداره.شارژم کم میکنه ؟باید ش داشته باشم تا بمن ش بده؟
(29-01-2015، 02:26 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 02:19 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این توی فیس دیدم خودم زدم ولی دیر همین الان جوابش اومد برام فعال شد   Wink.gif

چقدر طول میکشه جواب بده ؟
من 10 دقیقه ـس ارسال کردم جواب نیومده...

الان شلوغ شده همین حدودا 10 دقیقه طول کشید اومد
کسی کد همراه اول رو دریافت کرد ؟؟

این توی فیس دیدم خودم زدم ولی دیر همین الان جوابش اومد برام فعال شد   Wink.gif

مجی چی باید بفرستم به چی؟
مجی فرستادم هنوز جواب نداده Undecided.gif
(29-01-2015، 01:57 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 01:52 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
شارژ بازی دیشب چی شد ؟
واسه من اس تبریک نداد ، چیکار کنیم ؟ ت ۱۰۰۰ رو بفرستیم یا صبر کنیم ؟

خدا آقا رضا رو حفظ کنه ، اون نباشه هیشکی جواب نمیده

سلام

ممنون جناب حسین عزیز از لطفتون.
راستش تازگیا پیام تبریک مسابقه توپ و تور همراه اول از ساعت 10:30 صبح به 13:30 بعد از ظهر تغییر کرده.چند دقیقه پیش برای من پیام تبریکش اومد بعدش ت 1000 رو ارسال کردم هنوز کد شارژ رو نداده.احتمال زیاد شلوغ شده واسه همین پیامش دیر میاد.
(29-01-2015، 02:14 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فردا باید برم دانشگاه
تو سایت دانشگاه زده 11هم شروع کلاس ها همه بچه هامون هم اصفهانی هستن میخوان از شنبه برن کلاس Sad.gif
منم به همشون پیام دادم جشن شکوفه ها هم روز جمعه در دانشکده برگزار میگردد....مثه کلاس اولیا Angry.gif

اصفهانیا اسمشون بد در رفته.
والا ما هم شنبه شروع میشه ولی کسی نمیره Biggrin.gif
مگر اینکه شما صنعتی اصفهان بخونی که کلا بحثش جداست از بقیه Biggrin.gif