موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود
دوستانی که از برنامه آپ استفاده میکنناگه مستقل کردین از شماره هایی استفاده کنین که بعدا مشکل پیش نیاد و توی دردسر بیوفتین،
چون همینطور که مطلع هستین وقتی امتیاز به بالای 1000 برسه و بخوایین شارژ بگیرین، به اون شماره ای که وارد کردین و امتیازش به 1000 رسیده، پس از گرفتن شارژ یه پیامک میره و میگه فلان شماره با موفقیت شارژ شد!
یا به اون کسایی که شمارشون رو وارد کردین اطلاع بدین که 10 روز 1 بار این پیامک برات میاد و مشکلی هم برات نداره،یا از سیمکارت هایی خونواده خودتون استفاده کنین، فقط جهت اطلاع گفتم Heart.gif
سلام شهاب اگه میشه لینک برنامه apk editor برام بزار!
لیلا جون
من دیروز تو 24 ساعت نتونستم حتی 1 اعتبارم بدم
اوه اینکه خیلی بده ک اگه شارژ میگیریم پیام میره براشون.
...
این بازی استرالیا امارت بم تبریک نگف خودم ت 1000 فرستادم کد فرستاد ولی کد استفاده شده فرستادناراحت
(28-01-2015، 11:25 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا جون

خب ادمین واسش درستش کن ک اولین اعتبارش بده به من
سلام بر همه روز خوش
این جریان اهدای اعتبار به کاربرها چیه که میشه علاوه بر سپاس اهدای اعتبار هم داد ؟
(28-01-2015، 11:34 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 11:25 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا جون

خب ادمین واسش درستش کن ک اولین اعتبارش بده به من

درست شد چشم حتما عزیزم Tongue.gif
ولی پیام براشون نمیره ها مگر اینکه تازگیا ایطو شده
اخه من خودم دو تا سیم دارم
وقتی با یه سیمام برا سیم دیگم شارژ گرفتم برا اون سیمی ک باش برا اون سیمم شارژ گرفتم پیام نرف فقط از ای شارژ برا اون سیمی ک شارژ شد پیام اومد (اخ کمرم درد گرفت)
(28-01-2015، 11:35 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش
این جریان اهدای اعتبار به کاربرها چیه که میشه علاوه بر سپاس اهدای اعتبار هم داد ؟

هرچی اعتبار داری بده به من
هرچی اعتبارت بیشترباشه اعتمادبنفست میره بالا
(28-01-2015، 11:43 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی پیام براشون نمیره ها مگر اینکه تازگیا ایطو شده
اخه من خودم دو تا سیم دارم
وقتی با یه سیمام برا سیم دیگم شارژ گرفتم برا اون سیمی ک باش برا اون سیمم شارژ گرفتم پیام نرف فقط از ای شارژ برا اون سیمی ک شارژ شد پیام اومد (اخ کمرم درد گرفت)

چه جمله سنگینی بود