موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
البرت
درسته
فقط گم نکن که اگ دست کسی که ...بیفته تا وقت داره میزنگه
اگه کسی از دوستان امتیازشو تو برنامه آپ 0 نشون میده مجدد بزنن دریافت امتیاز قبل اینکه تکون بدن امتیازشونو نشون میده
نیازی هم به گرفتن کد *733# نیست ولی برا اینکه مطمئن بشن همون امتیاز میتونید بزنید

موفق باشید
یه سوال
من 20تا آپ نصب کردم
شماره تلفنای دوستام رو دادم
مشکلی پیش نمیاد؟
اطلاعاتم ب خطشون ک ارسال نمیشه؟ ؟ ؟
(25-01-2015، 02:25 AM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال
من 20تا آپ نصب کردم
شماره تلفنای دوستام رو دادم
مشکلی پیش نمیاد؟
اطلاعاتم ب خطشون ک ارسال نمیشه؟ ؟ ؟

نه مشکلی پیش نمیاد
اگه اومدم دیگه دوستانه حل کنید Biggrin.gif Biggrin.gif
وقتی با امتیاز شارژ میخری یه پیام به صاحب خط میفرسته
(25-01-2015، 07:10 AM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی با امتیاز شارژ میخری یه پیام  به صاحب خط میفرسته

به صاحب خط میفرسته یا به خطی که شارژ شده؟
ایرانسل پیشرفت کرده و آموزش زبان فرانسه هم گذاشته و نوشته پیامکهای آموزشی هفته اول شهریه رایگان هست :))
سلام تو رو خدا یکی کمک کنه تمام شارژم داره میره : پیامک سرشماره ۶۰۷۰۴۵ و ۶۰۷۰۵۵ که یکی پولی و بانکی هست و دیگری زندگی بهتر هست رو چه جوری لغو کنم اصلا مال همراه اول نیست زنگ میزنم میگه هیچی فعال نیست
(25-01-2015، 07:19 AM)hessam33 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 07:10 AM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

س.به صاحب خط میفرسته.از من اینطوری شد.یارو پیامک داد شارژ گرفتی...خخخخخخ
(25-01-2015، 09:56 AM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 07:19 AM)hessam33 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

س.به صاحب خط میفرسته.از من اینطوری شد.یارو پیامک داد شارژ گرفتی...خخخخخخ

سلام.متن پیامک رو کسی داره؟
لطفا کپی پیست کنه اینجا همه ببینند چیه
تا چ حدی میشه جمعش کرد لو نرن
teeth