موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بی بی به چه امیدی فکر کردی من پسرم اونم امیر  Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(30-01-2015، 05:38 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی به چه امیدی فکر کردی من پسرم اونم امیر  Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif

انقد اسمتو عجیب و غریب نوشتی
سلام دوستان این اینترنت رایگان برای هر سیمکارت فقط یک بار میشه استفاده کرد؟
سلام بر همگی . جریان این اینترنت رایگان چیه ؟ 
هووووورررررررررررررررراااااااااااااااااااااا Tongue.gif بعد 24 ساعت بسته فعال شد Shy.gif
(30-01-2015، 05:53 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این اینترنت رایگان برای هر سیمکارت فقط یک بار میشه استفاده کرد؟

سلام دوستان
قضیه اینترنت رایگان چیه ؟
دیروز نتم خر بود کامل جریان نفهمیدم...
اما هر چه g3721
رو به 4619 ارسال کردم ارسال نشد !!!
(30-01-2015، 05:49 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 05:38 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد اسمتو عجیب و غریب نوشتی

Biggrin.gif Biggrin.gif
بسته300مگابایتی رایگان ایرانسل همچنان پابرجاست من صبح فرستادم عصر فعال شد احتمالا چون دیدند همه استقبال کردند و خواهان هستند تمدیدش کردند پس تا وقت هست کد را بفرستید
(30-01-2015، 05:56 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

g3721
رو بفرست به 4619
300 مگابایت اینترنت رایگانه
(30-01-2015، 06:17 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 05:56 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

g3721
رو بفرست به 4619
300 مگابایت اینترنت رایگانه

والا هنوز برا ما فعال نشده  Biggrin.gif