موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مدرک دانشگاه آزاد قزوین با سراسری بین الملل برابری میکنه
اونوقت این زیاد معتبر نیس س س س س س س؟
:oOOOoo
دوستاا ا ا ا ان
آماره اینو درارید ببنید چیه ! ؟ ! ؟
teeth

97
Ro be 02183533131
Befrestid
Be bazi ha sharj mide
(27-01-2015، 04:25 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبین همراه اول شارژ داد خوشحال شدم اولین بار بود Shy.gif

سلام.چه شارژی؟
سلام دوستان الان از طرف ۲۰۳۰۶۰ پیام اومد ت۱۰۰۰ بفرس به ۲۰۳۰۶۰ کدت رو بگیر. من اصلا شرکت نکرده بودم دیروز. فرستادم یه کد جدید داد، جریان چیه؟
[/quote]

ببین درسته منم دانشگاه آزاد درس خوندم. ولی خیلی درس خوندم. بعدشم من نمیدونم تو خودت کجا درس خوندی ولی اجازه نمیدم کسی دانشگاه منو مسخره کنه. 
[/quote]

بحث مسخره کردن نیست و من نمیدونستم شما کدوم دانشگاه هستین ولی تجربه ثابت کرده هر کی رو در انجمنها دیدم که میگفته دکتر و مهندس یا دانشجوی مهندسی هست دانشگاه آزاد بوده و البته شاید بعضی هاشون دانشجوی سراسری روزانه هم بودن و خودم هم خیلی ها میبینم که مثلا مدرک دانشگاه آزاد دارن ولی سوپر کار میکنن و یا شغل غیر مرتبط با رشته دارن ولی برام عجیبه چطوری بعضی ها 1 میلیون یا بیشتر دارن که هر ترم شهریه دانشگاه آزاد میدن ولی بیشتر به کسب درآمد اینترنتی روی آوردن و در اینجا هم که بعضی ها میرن 20 تا 20 خط برای خودشون و یا از دوستاشون میگیرن برای کسب شارژ :)) ( بحث رو ادامه نمیدم که از موضوع تاپیک خارج نشه)  Tongue
دوستانی که برنامه آپ رو نصب دارن بخوان بدونن که اون آپ بر کدوم شماره ثبت شده
برن قسمت خرید شارژ یه آیکون سبز داره نوشتهMY بزنن روش شماره رو نشون میده

حالا شایدم تکراری بود که گفتم ولی خب اونایی که تاحالا ندیدن بخونن
مسابقه پیش بینی امروز واسه کسایی که درست حدس زدن الان شارژ میده ؟؟
ایول البرت
گه 2تا سوالو جواب بدی
وارد قرعه کشی کارت هدیه 3میلیون تومنی میشی
*
مسابقه جام شهروندی:
4. به یه جرمی متهم شدی و قرار بازداشت برات صادرشده. چقدر وقت داری به این قرار بازداشت اعتراض کنی؟
7. تا10روز
8. تا24ساعت
0. نمیدونم

ارسال پاسخ با JS
مثال:
JS 8

*
لغو:
LAGHV SHAHRV
به8282
پشتیبانی
02188840071