موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
امروز کد داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(27-01-2015، 03:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکی شارژاتوبمن بدی  منم میخام شارژم بشه پنجاه تومن تاعید... Sad.gif

شارژارو با عیال مصرف مینموییم اگه تو داری بده ما Biggrin.gif
(27-01-2015، 03:15 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 03:14 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچی دکتر و مهندس و ریاضیدان و ... ریخته تو این سایت!! همه هم در به در دنبال شارژن!!
چقد این علم ما مارو پولدار کرده خدایا!!  Undecided.gif

من که دستم تو جیب خودمه این ش هارو هم تفریحی میگیرم................

ببخشیداا ا
مگه دست باقی تو جیب شخص دیگری هس؟
پی امتون قشنگ نبود
:l
هیچ یک از دوستانی ک اینجان مطمئن باش محجاج این شارژا نیستن.
چون رایگانه و از طرف دولت هستش دارن میگیرن
یچیز دگه
همچینم رایگان نیستا
ما داریم شارژ 1ت یا 500ت رو به قیمت 120ت یا 240ت میخریم
یعنی بابتش پول دادیم
پ رایگان نیس
حلالم هس
زبون
عیال کیلویی چنده؟؟.بی بی بمن شارژاتوبدی عخشم...
دکی قهرم بات
(27-01-2015، 03:49 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 03:15 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 03:14 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچی دکتر و مهندس و ریاضیدان و ... ریخته تو این سایت!! همه هم در به در دنبال شارژن!!
چقد این علم ما مارو پولدار کرده خدایا!!  Undecided.gif

من که دستم تو جیب خودمه این ش هارو هم تفریحی میگیرم................

ببخشیداا ا
مگه دست باقی تو جیب شخص دیگری هس؟
پی امتون قشنگ نبود
:l
هیچ یک از دوستانی ک اینجان مطمئن باش محجاج این شارژا نیستن.
چون رایگانه  و از طرف دولت هستش دارن میگیرن
یچیز دگه
همچینم رایگان نیستا
ما داریم شارژ 1ت یا 500ت  رو به قیمت 120ت یا 240ت میخریم
یعنی بابتش پول دادیم
پ رایگان نیس
حلالم هس
زبون

بابا چه زود رنجی شما منظوری نداشتم منظور اینه بعضیا دستشون تو جیب باباشونه مگه کسی دستش تو جیب باباش باشه خلاف شرع کرده Undecided.gif

چقد خرج میکنی شما به قیمت 120 یا 240 اصلا ضرر میکنیا ورشکت میکنی یه وقت Biggrin.gif
من چند ساله سایتهای کسب درآمد اینترنتی ایرانی و خارجی فعالیت کردم خیلی ها در معرفی در انجمن میگفتن دکتر و مهندس هستن و یا دانشجوی دکترا و فوق لیسانس ولی همه دانشگاه آزاد بودن که مدرکش زیاد معتبر نیست و از طرفی نمیدونم چطور دکتری بودن که آگهی تک تومنی کلیک میکردن برای کسب درآمد و البته بعضی هاشون سرمایه گذاری هم میکردن که پولشون خورده میشد ولی کلا دکتر مهندس واقعی فکر نکنم وقت کنه بیاد کد شارژرایگان بگیره. البته شوخی بودا یوخ محروم نشم انجمن :))
ﺁﻫﻨﮓ ﭘﯿﺸﻮﺍﺯ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ 2 ﺑﻪ 8989
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﺪ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺳﺎﻟﯽ
ﺍﺯﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺑﻪ 8989
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻓﻌﺎﻝ ﺷﺪﻥ ﺁﻫﻨﮓ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﺪ
ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺑﻪ 8989
ﺗﺎ 22 ﺑﻬﻤﻦ ﻭﻗﺖ ﺩﺍﺭﻩ
(27-01-2015، 03:56 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند ساله سایتهای کسب درآمد اینترنتی ایرانی و خارجی فعالیت کردم خیلی ها در معرفی در انجمن میگفتن دکتر و مهندس هستن و یا دانشجوی دکترا و فوق لیسانس ولی همه دانشگاه آزاد بودن که مدرکش زیاد معتبر نیست و از طرفی نمیدونم چطور دکتری بودن که آگهی تک تومنی کلیک میکردن برای کسب درآمد و البته بعضی هاشون سرمایه گذاری هم میکردن که پولشون خورده میشد ولی کلا دکتر مهندس واقعی فکر نکنم وقت کنه بیاد کد شارژرایگان بگیره. البته شوخی بودا یوخ محروم نشم انجمن :))

عزیزدل کسی من رو نمیشناسه دکتر رو الکی زدم حق با توست ولی مدرک و رشته ام بماند چیه نمیخوام بگم (حفاظت اطلاعات) Biggrin.gif من از نت زیاد در میارم نه از این کلیک ها از یه راه دیگه + حلال Tongue
هزار بار گفتن ناراحت
(27-01-2015، 03:56 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین درسته منم دانشگاه آزاد درس خوندم. ولی خیلی درس خوندم. بعدشم من نمیدونم تو خودت کجا درس خوندی ولی اجازه نمیدم کسی دانشگاه منو مسخره کنه.