موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ﺻﻨﺪﻭﻕ ﭘﯿﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﯽ
Saanaz72 ﭘﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ
ﺷﻤﺎ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﭘﯿﺎﻣﯽ
ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ.ﺍ
khali kon san2ghet ra.
(27-01-2015، 02:24 AM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺻﻨﺪﻭﻕ ﭘﯿﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﯽ
Saanaz72 ﭘﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ
ﺷﻤﺎ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﭘﯿﺎﻣﯽ
ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ.ﺍ
khali kon san2ghet ra.

cha66666666666666m
زبون
ﺁﻫﻨﮓ ﭘﯿﺸﻮﺍﺯ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ 2 ﺑﻪ 8989
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﺪ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺳﺎﻟﯽ
ﺍﺯﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺑﻪ 8989
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻓﻌﺎﻝ ﺷﺪﻥ ﺁﻫﻨﮓ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﺪ
ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺑﻪ 8989
ﺗﺎ 22 ﺑﻬﻤﻦ ﻭﻗﺖ ﺩﺍﺭﻩ
O-:ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﺍﺣﺘﯽ
شارژ ایرانسل کسی میخواد پیام بده

۳۰ تومن شارژ ایرانسل به نرخ ۲۵ تومن
(27-01-2015، 07:44 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل کسی میخواد پیام بده

۳۰ تومن شارژ ایرانسل به نرخ ۲۵ تومن

خدا رو شکر این ایرانسل شارژ گذاشت که ملت بتونن کاسبی کنن
انجمن نیس که ، بنگاه معاملات شارژیه !!!
(27-01-2015، 01:12 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلم میخواد یه شب سه تا شارژ 1000 بیاد خ سعی خراب باشههههههههههههه آی من ذوق کنم هی بگم 20 تا گرفتم 40 تا گرفتم  Biggrin.gif

فاطی من دیروز 50 تا از مسابقات شهروند؛ عقل کل ؛ شوخی؛ پازل؛ مسابقه فوتبال گرفتم اصلا دیگه دستام جون نداشت خط عوض کنم Biggrin.gif
امروز ساعت 12:30 فوتباله علاقمندان تست کنن ببینن حرفی از شارژ میزنه یا نه :))
(27-01-2015، 09:51 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 01:12 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلم میخواد یه شب سه تا شارژ 1000 بیاد خ سعی خراب باشههههههههههههه آی من ذوق کنم هی بگم 20 تا گرفتم 40 تا گرفتم  Biggrin.gif

فاطی من دیروز 50 تا از مسابقات شهروند؛ عقل کل ؛ شوخی؛ پازل؛ مسابقه فوتبال گرفتم اصلا دیگه دستام جون نداشت خط عوض کنم  Biggrin.gif

سعید مگه اینارو قبلا نگرفته بودی???  Confused
بی بی دیروز 10 تا خط جدیدم فعال شده اخه Biggrin.gif
وای من تازه باهاشون تو اپ هم ثبت نام کردم به 2112 هم پیام دادم جایزمو بدن الان که فک میکنم دیروز روز خیلی سختی بود Undecided.gif
(27-01-2015، 10:20 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی دیروز 10 تا خط جدیدم فعال شده اخه Biggrin.gif
وای من تازه باهاشون تو اپ هم ثبت نام کردم به 2112 هم پیام دادم جایزمو بدن الان که فک میکنم دیروز روز خیلی سختی بود Undecided.gif

سلام
2112 ؟ ؟ ؟
چه پیامی؟
چه جایزه ای ؟ ؟
داستانش چیه ه ه ه؟