موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-01-2015، 03:06 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 02:51 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرررسی آقای عبدللهی
چه بد Sad.gif

خواهش میکنم.ببخشید اشتباه شده بازی امروز بین کره جنوبی و عراق هستش که ساعت 12:30 ظهر شروع میشه.

نه خواهش میکنم این چه حرفیه مرررسی از راهنماییتون ممنون
ادمین نارنجی شدنت مبارک
بازی عراق کی هس؟اونم مسابقه داره؟؟؟
بازی کره و عراق خبری از شارژ نیست

نتیجه بازی را حدس بزنید :
*
هیجان در آسیا به اوج خودش رسیده!
در نیمه نهایی جام ملت ها، تیم های عراق و کره جنوبی مقابل هم قرار می گیرند.
کدوم تیم فینالیست میشه؟
1. کره جنوبی
2. عراق
*
گزینه مدنظرت رو با یک فاصله بعد از حرف «ت» ارسال کن
مثلا:
ت 1
*
هرگاه در جواب شما پاسخی ارسال نشد، حرف «ت» را پیامک کنید تا آخرین سوال دوباره برای شما ارسال شود
وای این همراه اخر چه طرح های خوبی گذاشته برید تو سایتش حتما جذبش میشید همراه اخر درد بلات بخوره تو سر ایرانسل Biggrin.gif
(26-01-2015، 12:13 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای این همراه اخر چه طرح های خوبی گذاشته برید تو سایتش حتما جذبش میشید همراه اخر درد بلات بخوره تو سر ایرانسل Biggrin.gif

سلام
سعید
دقیقا کجای سایتش بریم؟؟
(26-01-2015، 12:31 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 12:13 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
سعید
دقیقا کجای سایتش بریم؟؟

قسمت خدمات بعد طرح های تشویقی
مدیران محترم که براتون پ خ ارسال کدم
خودم دارم آلبوم کامل بلک کتس رو دان میکنم دیگه نمیخواد بذارین
سعید چیز خاصی نداشت
بچه ها شهروند ب اونایی ک نگرفتن شارژمیده...منم گرفتم Shy.gif عاشقتم شهروندم