موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-01-2015، 11:10 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضام اصلا عوض نمیشه.لعنت به این شا نس.بچه ها امروز تو فیس بوک پر شده بود از برنامه مستقل

این برنامه مستقل چی هست؟
من الان 1000 امتیاز دارم حالا از کدوم قسمت شارژ رایگانمو بگیرم؟؟؟؟؟ Biggrin.gif
(28-01-2015، 11:19 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان 1000 امتیاز دارم حالا از کدوم قسمت شارژ رایگانمو بگیرم؟؟؟؟؟  Biggrin.gif

وقتی میخواهی مثلا شارژ هزاری بخری به جای اینکه از کارتت پول کم بشه باید بزنی از امتیازت کم بشه تا شارژ هزاری بهت بده
(28-01-2015، 11:19 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان 1000 امتیاز دارم حالا از کدوم قسمت شارژ رایگانمو بگیرم؟؟؟؟؟ Biggrin.gif

شبنم مسخره بازی در میاری ؟
برو قسمت خرید شارژ ، شماره ای که میخوای شارژ بشه رو بزن بعد استعلام محصولات
مبلغ مورد نظرت رو به ریال بزن بعد هم پرداخت از محل امتیاز رو بزن و حله
شماره ای که دادی مستقیم شارژ میشه
(28-01-2015، 11:12 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید بیا و دیگه اطلاعاتتو رایگان در اختیار دیگران قرار نده.. همه مستقل ساز شدن Biggrin.gif

بی بی زکات علم اموختنه ولی من فقط میترسم سواستفاده کنن کاش هیچ وقت اینو نگفته بودم Undecided.gif
(28-01-2015، 11:24 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین منو ضایع کردییییییییییییSad.gif
خب شما هم پرسیدین یاد گرفتین دیگه Sad.gif

نه به خدا ضایع کردن چیه ؟
آخه تو که تو انجمنی و همش دارن توضیح میدن واسم عجیبه این مسائل ساده رو بلد نباشی
به هر حال ببخشید قصد بدی نداشتم
(28-01-2015، 11:36 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 11:13 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه شب خوش
یک خبر فورییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
مثل اینکه وزیر اطلاعات گفته مدیرعامل بانک اقتصاد نوین به خارج کشور فرار کرده و بانکهای اقتصاد نوین داره یکی یکی تعطیل میشه پس اگر پول دارید هر چه زودتر پولهاتونو بگیرید
شرمنده مدیر میدونم بی ربط بود ولی لازم بود

با بانک مهر اقتصاد فرق داره??? 

اره
(28-01-2015، 11:38 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 11:12 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید بیا و دیگه اطلاعاتتو رایگان در اختیار دیگران قرار نده.. همه مستقل ساز شدن Biggrin.gif

بی بی زکات علم اموختنه ولی من فقط میترسم سواستفاده کنن کاش هیچ وقت اینو نگفته بودم Undecided.gif

سعید زکات شارژاتو بده من :))
به جومونگ قسمت میدم ، تو رو به پاس گل نکونام به مسی
زکاتشو بده من
حسین نمیخوام گله کنم همتون از این برنامه استفاده کرده یه تشکرم نکردین حالا من باید زکات بدم یا شما Undecided.gif
اسی چقد شارژ میگیری Confused