موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-01-2015، 04:46 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالش همون عدم تفاهم هستش دیگه معلومه

سلام

آقای دلشاد عزیز درسته جواب گزینه 2 هستش ولی این مسابقه اسمش شوخی کردم هستش پس جوابش میشه گزینه 1
(26-01-2015، 04:46 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 04:43 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوالش چیه؟سوالش علت اصلی طلاق 1 ازدواج 2 عدم تفاهم

سلام

جواب سوال گزینه 1 هستش من زدم گزینه 2 ( SK 2 ) نوشته پاسخ نادرسته ولی رمز شارژ رو بهم داد.

ولی من sk 2 رو فرستادم شارژ رو داد دو تا هم گرفتم
(26-01-2015، 04:47 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 04:46 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالش همون عدم تفاهم هستش دیگه معلومه

سلام

آقای دلشاد درسته جواب گزینه 2 هستش ولی این مسابقه اسمش شوخیه پس جوابش میشه گزینه 1

Biggrin.gif الله و اکبر راست میگی الان بهم گفت پاسخ شما نادرست می باشد ولی بازم کد شارژ رو فرستاده Blush.gif
ماکهفرستادیم گفت جواب نادرست و جز پنج هزار نفرم نیستیم چه زود تموم شد
سلام تموم شد نزنید
به من گفت کارت شارژ تموم شده
دوستان چرا شارژ مسابقه رم و فیورنتینا نمیاد؟
اه
دیگه تموم شد کارت شارژاش
بدشانسی پشت سر هم
لیلا کم بگو بدشانسی.. والا جای من بودی چه میگفتی