موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینجا چقد عضو جدید ریخته یه احترامی چیزی به پیشگسوت نمیذارن  Tongue Tongue Tongue
سلام بر همگی ظهر زیبای جمعتون بخیر Heart.gif
سلام ویژه ای هم به داش کوروش عزیز...نیستی کم پیدایی؟ Blush.gif
(30-01-2015، 02:49 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
ظهرت قشنگ داداشم خوبی؟
هستیم داداش کم سعادتیم  Wink.gif Heart.gif
چندچندهس فوتبال؟؟؟؟بمن بگین Biggrin.gif استرس دارمه
(30-01-2015، 02:52 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 02:49 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
ظهرت قشنگ داداشم خوبی؟

نه این حرفو نزن کم سعادتی یعنی چی...چه خبر از سربازی؟تموم نشد؟ Wink.gif
(30-01-2015، 02:58 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 02:52 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
ظهرت قشنگ داداشم خوبی؟
نه این حرفو نزن کم سعادتی یعنی چی...چه خبر از سربازی؟تموم نشد؟ Wink.gif

نه تا عید بعدی دارم  Tongue.gif Tongue این مدتم که نبودم خونه بودم عمدا نیومدم  Biggrin.gif
احوال پرسی درقسمت پیام خصوصی.اینجا رو ب هم نزنید،
سلام.دوستان اگه میشه راهنماییم کنین.من با اپرا هرچی میخام دانلود کنم واسم این صفحه رو میاره.کسی میدونه چرا اینجوریه؟
(30-01-2015، 03:06 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احوال پرسی درقسمت پیام خصوصی.اینجا رو ب هم نزنید،

احوال پرسی اگه کم باشه اشکالی نداره
پایان بازی و برد امارات