موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 06:33 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجید کیه??? منو تو این موقعیت قرار ندین گریه

صو و و تی بود.صداشو در نیار
teeth
زبون
باز این میلاد عباسی اومد.میلی؟
نبینم ساکتی فدای چشمات بشم
توفقط قهرنکن هرچی بگی روچشمم . Biggrin.gif Biggrin.gif
بی بی خواننده ام شدم هههههه Angry.gif
(29-01-2015، 06:29 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بچه ها لطفا موضوعیت انجمن رو رعایت کنید اینجا که انجمن عاشقانه نیست مرسی

سلام. خسته نباشید!
امشب امیدی هست از شارژ ؟ Biggrin.gif
(29-01-2015، 06:36 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 06:28 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 06:16 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ایرانسل دزد خیلیییییییی وارده!!!!
کسانی که قبلا از شهروندی شااارژ گرفتن دیگه امتحان نکنن سرکاری هست

آقا 55 داشت باورم میشد کارمند ایرانسل باشی ولی خدا کنه این آپ دیگه شارژ رایگان نده چون همه دارن ازونم سو استفاده میکنن و منی که اندروید ندارم سرم کلاه میره  :))

سوء استفاده میکنن! چه جوری؟

دوست عزیز مگه پستهای این تاپیک و تاپیک قبلی رو نخوندی بعنوان مثال یه عده میرن 20 تا خط بنام خودشون و یا اعضای خانواده میگیرن و یا شماره های دوست و آشنا رو بعنوان معرف میدن به آپ و شنیدم حتی تا 20 برنامه آپ یا بیشتر روی یک گوشی نصب میکنن و با تعویض سیم کارتها و موجودی گرفتن هر 24 ساعت از حساب بانکی هر بار علاوه بر 100 امتیاز 733 امتیاز هم از شماره معرف که ممکنه مال خودشون باشه بهشون داده میشه و با 1000 امتیاز شارژ میگیرن :))
(29-01-2015، 06:35 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کد پیشواز همراه اول رو چطور میشه تغیر داد به ی آهنگ دیگه؟؟ممنون

ستاره111مربع رو دنبال کن
أسی شانس نداری، من هروقت میخوام بهت شارژ بدم ، کدی نمیاد Biggrin.gif
بچه ها من اگ از*733# شارژبگیرم یاتراکنش کنم ب اپ ک نصب کردم امتیازمیره؟بمن ش میده؟
Winer ببین م‌ن چ پسر خوبی ام اندروید ام ولی اصن این آپ رو نصب نکردمممم teeth teeth teeth

سلام دوستان
اسما برای اولین تراکنش هم به خودت 733 امتیاز رو میده و هم به معرفت که شمارشو زدی
(29-01-2015، 06:42 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 06:36 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 06:28 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 06:16 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ایرانسل  خیلیییییییی وارده!!!!
کسانی که قبلا از شهروندی شااارژ گرفتن دیگه امتحان نکنن سرکاری هست

آقا 55 داشت باورم میشد کارمند ایرانسل باشی ولی خدا کنه این آپ دیگه شارژ رایگان نده چون همه دارن ازونم سو استفاده میکنن و منی که اندروید ندارم سرم کلاه میره  :))

سوء استفاده میکنن! چه جوری؟

دوست عزیز مگه پستهای این تاپیک و تاپیک قبلی رو نخوندی بعنوان مثال یه عده میرن 20 تا خط بنام خودشون و یا اعضای خانواده میگیرن و یا شماره های دوست و آشنا رو بعنوان معرف میدن به آپ و شنیدم حتی تا 20 برنامه آپ یا بیشتر روی یک گوشی نصب میکنن و با تعویض سیم کارتها و موجودی گرفتن هر 24 ساعت از حساب بانکی هر بار علاوه بر 100 امتیاز 733 امتیاز هم از شماره معرف که ممکنه مال خودشون باشه بهشون داده میشه و با 1000 امتیاز شارژ میگیرن :))