موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 08:04 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدی هست که بزنیم قبل از تمام شدن بسته اینترنت اطلاع بده؟بارها بسته تمام شده و متوجه نشدم و شارژو صفر کرده
ممنون از پاسخ های خوب و کامل شما

دوست عزیز سیمکارت شما همراه اول هست یا ایرانسل؟
همراه اول که اطلاع رسانی میکنه.
اما ایرانسل فکر نکنم کدی باشه.
(29-01-2015، 08:09 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از ظهر که این پیام 300 مگ رو دادم تا الان فعال نشده
نمیدونم چرا Angry.gif Angry.gif

واسه من همین طور.ازظهر زدم فعال نشد.شاااانس یووووووخ
میلاد عباسی چراساکتی؟واست اهنگ خوندم دیدی؟ Biggrin.gif
آقا برا من فعال شد.
من دلتنگ شارژمگریه
تموم کدارو تست کردم ش نبود.فقط مزه هس اونم یک بهمن باشهروندگریه
(29-01-2015، 08:11 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 08:04 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدی هست که بزنیم قبل از تمام شدن بسته اینترنت اطلاع بده؟بارها بسته تمام شده و متوجه نشدم و شارژو صفر کرده

ایرانسله.
ممنون از پاسخ
(29-01-2015، 08:12 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد عباسی چراساکتی؟واست اهنگ خوندم دیدی؟ Biggrin.gif

باریک
(29-01-2015، 08:18 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 08:11 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسله.
ممنون از پاسخ

ایرانسل قبل اینکه بسته تمام بشه پشت سرهم کلی اس میده که حجم بسته ی شما رو به پایان است..
(29-01-2015، 08:11 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300مگابایت نیست 30مگابایته برای خودم فعال شد

دوست عزیز 300 مگابایت هستش 
(29-01-2015، 08:18 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسله.
ممنون از پاسخ
شماره گيري*140*3*2*5*1#