موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-01-2015، 08:34 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم شارژ میده ب نید:
ارسال 1
به 737865
با پاسخ به یک سوال شارژ بگیرید
جواب سوال:پاس میده
360 تومن هم کم میکنه

تکراری نمیده؟
به اونایی که چند شب پیش گرفتن نمیده
من سه تا گرفتم سوالش همین بود
(26-01-2015، 08:20 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمنم یکیش گفت در دسترس نیست و بعدش میگفت گرفتین لغو کردم دوباره عضو شدم هم همین بود چرا بعضی خطها اینجوریه همش فکر میکردم کد رو اشتباهی حذف کردم :))

این مسابقات ایرانسل چرا بی قاعده شارژ میدن پازل هنوز 5 روز نشده باز دوباره شارژ گذاشت Huh.gif  :(

نباید لغو میکردید
این مسابقه اگه کد رو ارسال کردید وگفت شما عضو نیستید یک پیامک بدون متن به 84831 بفرستید بعد باز pz120رو به 8282 بفرستید اگه باز گفت عضو نیستید pz120 رو بفرستید میده
ه داستان فوتبال خوش اومدی
بچه ها به خاطر حمایتت ازت تشکر میکنن
هر هفته یک دستگاه تیبا هاچ بک هم هست
۹۹۰۰ کارت شارژ و هدیه روزانه
کد مسابقه را بفرست
۲۰- لیگ قهرمانان
۳۰- فوت موب
باشرکت درمسابقات بالا برای هر سوال امتیاز ۳ برابر بگیر
ادامه با ارسال ۰ به ۷۳۷۸۶۵
لغو با ارسال Laghv به ۷۳۷۸۶۵
قیمت هر پیام ۱۲۰تومان
پشتیبانی
:۸۸۰۱۱۷۹۶
این فرستاد چی بزنم؟
لیلا من زدم ، به دو سوال هم جواب دادم اما نداد
شارژ نمیده نزنید
(26-01-2015، 08:54 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا من زدم ، به دو سوال هم جواب دادم اما نداد

مر30لغو کردم
(26-01-2015، 08:49 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه اگه کد رو ارسال کردید وگفت شما عضو نیستید  یک پیامک بدون متن به 84831 بفرستید بعد باز pz120رو به 8282 بفرستید اگه باز گفت عضو نیستید pz120 رو بفرستید میده

Undecided.gif نمیده !! 3 بار فرستادم !! هی میگه عضو نیستید ، شما قبلا عضو هستید !!
(26-01-2015، 09:02 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2015، 08:49 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه اگه کد رو ارسال کردید وگفت شما عضو نیستید  یک پیامک بدون متن به 84831 بفرستید بعد باز pz120رو به 8282 بفرستید اگه باز گفت عضو نیستید pz120 رو بفرستید میده

Undecided.gif نمیده !! 3 بار فرستادم !! هی میگه عضو نیستید ، شما قبلا عضو هستید !!

گرفتم ولی خیلی شارژ خورد Sad.gif