موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی نیس جواب منو بده
گناه دارم خو
اقا رضا ممنونم ، چقدر خوبه شما امیدوارم کردید واسه هر مشکل ی راه حل دارید مرسی
الان مالک سیم کارتم یک اقاست که نمیشناسم ، ثبت نام کرده دیگه؟ مشکلی واسم پیش نمیاد یعنی؟
(27-01-2015، 12:33 AM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیس جواب منو بده
گناه دارم خو

فقط مسابقه های شهروندی و عقل کل میدن.
(27-01-2015، 12:17 AM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هنوز شارژی هس ک اونایی ک تاحالا نگرفتن بزنن

من امروز نبودم نمیدونم
یکی لطفا بگه
اصن امروز کلن چندتا شارژ اومده؟ ؟ ؟

راستی
من از حساب بانکیم مستقیم 20هزارتومن خط 0919 هتون رو شارج میکنم .بجاش 25ت کارت شارژ ایرانسل میگیرم
هرکی شارژ ایرانسلش زیادی کرده من خریدارم
زبون
مزه هم شارژ داشت امروز؟!!
(27-01-2015، 12:49 AM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا ممنونم ، چقدر خوبه شما امیدوارم کردید واسه هر مشکل ی راه حل دارید مرسی
الان مالک سیم کارتم یک اقاست که نمیشناسم ، ثبت نام کرده دیگه؟ مشکلی واسم پیش نمیاد یعنی؟

خواهش میکنم.کاری نکردم.ممنون
اگه مشخصات کامل اون شخصو زده باشه نه مشکلی پیش نمیاد.
(27-01-2015، 12:50 AM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی
من از حساب بانکیم مستقیم 20هزارتومن خط 0919 هتون رو شارج میکنم .بجاش 25ت کارت شارژ ایرانسل میگیرم
هرکی شارژ ایرانسلش زیادی کرده من خریدارم
زبون

اگه میخوای 20 تومن کارت به کارت کن برام من 25 تومن شارژ برات انتقال میدم. Biggrin.gif
(27-01-2015، 12:50 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2015، 12:33 AM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیس جواب منو بده
گناه دارم خو

فقط مسابقه های شهروندی و عقل کل میدن.
مسابقه امروز هم که تموم شده.
وای من چقدر خوشحالم
خطم و نمیتونستم عوض کنم الان خوشحالم میدونم نمیسوزه
وای ادمین اقا رضارو مدیر کن ،برازنده اشه
از همه چی سر رشته داره
وای من شاد شدم ، خدا شادش کنه Biggrin.gif
منم به دلی پیشنهاد دادم آقا رضا رو مدیر بخش کنه داره فکر میکنه... خخخ