موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 02:33 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 02:19 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300 مگابایت رایگان ایرانسلیا کد زیر رو به 4619 بفرستید اینترنت رایگان یک ماهه سریع تا طرح تموم نشدهg3721

مشترک گرامي ، 300 مگابايت اينترنت همراه به قيمت 0 ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10# .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#

توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.

این توی فیس دیدم خودم زدم ولی دیر همین الان جوابش اومد برام فعال شد   Wink.gif

مجی چی باید بفرستم به چی؟

g3721 بفرست به 4619
(29-01-2015، 02:36 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی فرستادم هنوز جواب نداده Undecided.gif

الان شلوغ شد اگه طرحش تموم نشده باشه برات میاد ولی دیر 
یه بار دیگه بفرست شاید اومد جوابش Shy.gif
(29-01-2015، 02:36 PM)ns.mehrdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 02:14 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فردا باید برم دانشگاه
تو سایت دانشگاه زده 11هم شروع کلاس ها همه بچه هامون هم اصفهانی هستن میخوان از شنبه برن کلاس Sad.gif
منم به همشون پیام دادم جشن شکوفه ها هم روز جمعه در دانشکده برگزار میگردد....مثه کلاس اولیا Angry.gif

اصفهانیا اسمشون بد در رفته.
والا ما هم شنبه شروع میشه ولی کسی نمیره Biggrin.gif
مگر اینکه شما صنعتی اصفهان بخونی که کلا بحثش جداست از بقیه Biggrin.gif

اگه صنعتی بودم که تاحالا ده بار مرده بودم بس شنیدم سخت گیرن
صنعتی نیستم ولی همه بچه های کلاسمون اصفهانین Tongue
(29-01-2015، 02:45 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید تولدت مبارک Heart.gif
کی بود تولدت??  Tongue.gif

بی بی مرسی Heart.gif
5 بهمن بود هنوز دیر نشده واسه تبریک Biggrin.gif
اعتبار منو برسونید به 333 Angel.gif Angel.gif
من شارژهمراه اول گرفتم ...ممنونم رصاداداش و بقیه دوستان.. Biggrin.gif
(29-01-2015، 02:49 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 02:40 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2015، 02:36 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی فرستادم هنوز جواب نداده Undecided.gif

الان شلوغ شد اگه طرحش تموم نشده باشه برات میاد ولی دیر 
یه بار دیگه بفرست شاید اومد جوابش Shy.gif

g3721 بفرستم به 4619 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره ولی دیر شده ها زمان محدود داشت  Tongue
آقا همراه اول کد شارژ رو بــه من داد ...
خوشحالم اخر منم شارژ گرفتم Biggrin.gif
من یادم رفته بود پیش بینی همراه اول شرکت کنم Sad.gif