موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2015، 08:12 PM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا برا من فعال شد.

شما کی زدی که واست فعال شد؟؟
(29-01-2015، 08:04 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدی هست که بزنیم قبل از تمام شدن بسته اینترنت اطلاع بده؟بارها بسته تمام شده و متوجه نشدم و شارژو صفر کرده
ممنون از پاسخ های خوب و کامل شما

#10*141*
رو بزن میزان حجم اینترنتتو میگه بهت
ستاره 141 ستاره 10 مربع
منم زدم جواب نداده هنوز
۲۱ بهمن تولدمه بی بی برنامت چیه teeth
سلام دوستان من از ساعت 5 زدم هنوز فعال نشده!بنظرتون فعال میشه یا نه؟
نوش جونت عزیزم خخخ مهدی فعآلم نشه واسم عیبی نیست فدا سرت فقط پول نره teeth
(29-01-2015، 09:02 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه کسی میتونه میدونه بیاد خصوصی راهنمایی کنه
کامپیوترم وقت روشن شدن بعد دودقیقه خاموش میکنه و باید اتصال برقشو قطع و وصل کنم چند بار تا درست بشه
کسی میدونه چرا این اتفاق می افته یا اگه شماره رایانه کمکی چیزی دارید ممنون میشم  خصوصی بفرستید
شرمنده (این پست چند دقیقه دیگه پاک میکنم)
یا از فن CPU  هستش یا از پاور کیس 
این کارو نکن میزنه مادر بورد میسوزنه 
ببر یه جا نشون بده یا پاورش عوض کن شاید درست شد
(29-01-2015، 09:02 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامپیوترم وقت روشن شدن بعد دودقیقه خاموش میکنه و باید اتصال برقشو قطع و وصل کنم چند بار تا درست بشه
کسی میدونه چرا این اتفاق می افته یا اگه شماره رایانه کمکی چیزی دارید ممنون میشم خصوصی بفرستید

از پاورته احتمالا نیم سوز شده
منم مودمم خود ب خود خاموش روشن میشه.شب میزام دانلود کنه فردا میام میبینم خاموش شده چیزی دانلود نکرده.از چی میتونه باشه؟
(29-01-2015، 09:05 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه چرا این اتفاق می افته یا اگه شماره رایانه کمکی چیزی دارید ممنون میشم  خصوصی بفرستید
یا از فن CPU  هستش یا از پاور کیس 
این کارو نکن میزنه مادر بورد میسوزنه 
ببر یه جا نشون بده یا پاورش عوض کن شاید درست شد

البته جواب مجتبی جان دقیقتره ولی دقیقا چیزی که مجتبی گفت دیگه نزنش برق چون اگر امیدی به درست شدنش باشه با دوباره به برق زدن کامل میسوزه موفق باشی