موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوست خوب و مهربان (حسین جان)
من هم نیازی نداشتم
خداروشکر به اندازه تماسهای روزمره دارم
به هر روی سپاسگذارم
دوستان شب برهمگی خوش
مابریم لالا کنیم
حسین جان سپاس از تو Heart.gif
بچه ها کدشارژ اومده بیدارشید...خخخ
(28-01-2015، 04:38 AM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چرا اسمت اینجا محمد هست ولی جنسیت نوشتی زن! :))

جالبه اکثر کاربران اینجا از استان فارس هستن :))
ب
(28-01-2015، 09:54 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-01-2015، 04:38 AM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چرا اسمت اینجا محمد هست ولی جنسیت نوشتی زن! :))

جالبه اکثر کاربران اینجا از استان فارس هستن :))

وای کجا نوشته زن؟؟؟
الان شما رو لینک نام کاربریت پایین عکس کلیک کنی جنسیت نوشته زن از فارس البته میتونی از کنترل پنل کاربر قسمت ویرایش مشخصات عوضش کنی :))
سلام
این لینک دانلود برنامه ایی که شارژ رو میده رو به منم بدین تا دانلود کنم برا گوشیم
سلام کسی شارژ همراه اول برا پیش بینی بازی دیروزو گرفته؟ Undecided.gif
(28-01-2015، 10:34 AM)ahmadsana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این لینک دانلود برنامه ایی که شارژ رو میده رو به منم بدین تا دانلود کنم برا گوشیم

از بخش جستوجوی سایت کلمه پرداخت رو جستوجو کن برنامه رو بهت نشون میده
(28-01-2015، 10:40 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی شارژ همراه اول برا پیش بینی بازی دیروزو گرفته؟ Undecided.gif

سلام من برد استرالیا را زدم ولی شارژ هزاری بهم نداد