موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-01-2015، 08:44 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من از بس به 4619 اس فرستاده بودم 2 تا بسته 300مگ فعال شد.

2 تا مگه میشه ؟!
(30-01-2015، 08:57 PM)milad ebi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینترنت 300 مگ الان فعال شد.دیروز اس دادم ولی حیف گوشی معمولی دارم نت نمیره Sad.gif
Biggrin.gif خب برا چی فعال کردی حقته ایرانسل ازت 6000 تومن کم کنه برا الکی فعال کردنش Tongue.gif
(30-01-2015، 08:45 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت خرید شارژ آپ خراب شده ...
البته امیدواریم خراب نشده باشه و بلکه در حال تدبیر چاره ای باشن برای جلوگیری از تقلبات گسترده بوسیله مستقل سازی! بعنوان مثال کافه لینک جیمیل رو فقط یه مدت کوتاه قبول میکرد و بعد از اون فقط ایمیل وارد میشد :))
(30-01-2015، 09:07 PM)facbook نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه انجمنیه فیلم تخیلی زیاد میبینید ها هر کی یه فیلم تخیلی تعریف میکنه اصلا تو یه روز 2 تا بسته فعال نمیشه باید 24 ساعت بگذره

قدیم نمیشد الان فکر کنم بشه چند تا بسته رو تو یک روز فعال کرد البته بسته اینترنت پولی رو میگم
(30-01-2015، 08:57 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 08:44 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من از بس به 4619 اس فرستاده بودم 2 تا بسته 300مگ فعال شد.

2 تا مگه میشه ؟!

آره یکی دیروز فعال شد یکی هم عصر پیامش اومد که فعال شد.600مگ تو حسابم اومده ولی تعداد روزش همون 30روز هست.
0212 من همین الان شارژ گرفتم شاید دوستان میخوان شارژ ایرانسل بخرن ک میگن خرابه من شارژ همراه اول خریدم دوستان هم تست کنن ببین جواب میده یا ن . . .
سلام بچها من نبودم واسه امروز شارژ نیست؟
راست میگه فقط به ایرانسلم شارژ نمیده به همراه میده ..،
دوستی که گفتن اونایی ک بسته رایگان رو نگرفتن بگن :
من برای یه سیمکارت نمیده . چه کنم ???

facbook

خوب 1 و بفرستید به 5005 که پیامایی که میخواد از طرف ایرانسل براتون بیاد بتونه بیاد بعد اینترنت فعال میش
کارمند ایرانسل 2
Moshtarak Gerami, hade mojaz shoma baray kharide baste be etmam reside ast , lotfan pas az 24 saat mojadadan darkhast namayid.

facbook

البته فعال شدن همین بالایی زمان میبره مال من ساعت 15 زدم ساعت 23 اومد البته چند بار بزنید
مشترک گرامی در صورت تمایل به دریافت پیام کوتاه تبلیفاتی ایرانسل عدد 1 و در غیر اینصورت عدد 2 را ارسال نمایید.