موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه بچه ها شهروندی باز کد تکراری داد
(28-01-2015، 02:18 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بچه ها شهروندی باز کد تکراری داد

سلام

درسته خانم باران عزیز.دوستان عزیز اگه چند روز پیش از جام شهروندی کد شارژ گرفتین الان نزنین که کد شارژ تکراری میده.
(28-01-2015، 02:12 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور همراه اول هنوز تبریک شارژ نفرستاده

سلام

خانم آنیتا عزیز درسته برای منم پیام تبریک ارسال نکرده. دفعه قبلی هم برای پیش بینی بازی رم و سامپدوریا پیام تبریک رو دیر فرستاد.بهتره منتظر بمونیم تا خودش پیام تبریک ارسال کنه.
بچه ها شماها چطور از این مسابقاتی که کد شارژ رایگان میدن باخبر میشین
البته منظورم اونایی که اینترنتشون ضیف هستش که دسترسی کمی به اینترنت دارن و امکان دسترسی به انجمن رو ندارن
raha کجا به همه میده کد تکراری میده فقط به کسانی میده که نگرفتند
الان برا من اومد ت 1000 فرستادم  Wink.gif سریع هم شارژ داد تکراری هم نبود
تبریک!
شما نتیجه بازی دیروز را درست حدس زدید. برای دریافت کد شارژ عبارت
ت 1000
را پیامک کنید.

مهلت دریافت شارژ : 48 ساعت بعد

عدم دریافت شارژ تا این مهلت به منزله انصراف از دریافت شارژ است

شماره پشتیبانی: 02188840071
(28-01-2015، 02:12 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور همراه اول هنوز تبریک شارژ نفرستاده

سلام

خانم آنیتا عزیز برای محض اطلاع شما و دوستان عزیز همین الان برای من پیام تبریک ارسال شده و کد شارژ رو گرفتم.
(28-01-2015، 02:32 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان برا من اومد ت 1000 فرستادم  Wink.gif سریع هم شارژ داد تکراری هم نبود

ذوق کن
زبون
دوستان عزیز شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امشب بارسلونا و اتلتیکو مادرید مسابقه توپ و تور همراه اول

برای برد بارسلونا ارسال عدد 1 به 203060
برای برد اتلتیکو مادرید ارسال عدد 2 به 203060

توجه:بازی ساعت 23:30 امشب شروع میشه و تا اون موقع مهلت شرکت تو پیش بینی مسابقه توپ و تور همراه اول رو دارید.همچنین بهتره یک ساعت یا نیم ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینی رو ارسال کنید.