موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-01-2015، 11:17 AM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 11:08 AM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من امروز پیام اینترنت رایگان ساعت 7 فرستادم ولی جوابش نمیاد که نمیاد!

دوست عزیز باز بفرس

من یه 6-7 باری فرستادم!باید چیکار کنم که فعال بشه؟شاید تموم شده!کسی امروز امتحان کرده؟
سلام من اومدم خوش اومدم....
صبح بخیر
ادمین من شارژمیخام Biggrin.gif
کسی نیس جواب منو بده
چرا پیش بینی بازی رو فرستادم جوابش نمیاد با دوتا خط فرستادم ولی هیچی نیومد
سلام اسما اینترنت رایگان برات فعال شد؟
واس من دیروز فعال شده...الان25تومن دارم 5تومن نت استفاده کردم Angry.gif
کدوم پیش بینی فوتبال بمنم بگین؟؟؟ Biggrin.gif
(30-01-2015، 11:35 AM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیس جواب منو بده

سلام

خانم فرشته عزیز برای ارسال نتیجه پیش بینیتون به روش زیر هم تست کنید.تا ساعت 12:30 ظهر امروز مهلت دارین.

برای برد امارات ارسال ت 1 به 20397
برای برد عراق ارسال ت 2 به 20397
(30-01-2015، 11:44 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 11:35 AM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیس جواب منو بده

سلام

خانم فرشته عزیز برای ارسال نتیجه پیش بینیتون به روش زیر هم تست کنید.تا ساعت 12:30 ظهر امروز مهلت دارین.

برای برد امارات ارسال ت 1 به 20397
برای برد عراق ارسال ت 2 به 20397

سلام عجیبه امروز ساعت 12:30 بازنده های بازی های قبلی یعنی امارات و عراق بازی دارن و فردا شنبه 12:30 برنده ها یعنی استرالیا و کره جنوبی و درنتیجه بازی فردا مهمتره پس آیا امروز پیش بینی هست و فردا نه!!!
درود بر تمام بی معرفت ها  Tongue Heart.gif
این پیش بینی شارژ میده؟
(30-01-2015، 11:46 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عجیبه امروز ساعت 12:30 بازنده های بازی های قبلی یعنی امارات و عراق بازی دارن و فردا شنبه 12:30 برنده ها یعنی استرالیا و کره جنوبی و درنتیجه بازی فردا مهمتره پس آیا امروز پیش بینی هست و فردا نه!!!

سلام

دوست عزیز مسابقه توپ و تور همراه اول احتمال زیاد برای پیش بازی فینال فردا هم شارژ رایگان میذاره.