موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شراره نویسنده وبلاگم میشی؟؟؟
هوای ناراحتیه""دخترا""روداشته باشید.…… ~دخترا مثل پسرا نميتونن تا دلشون گرفت زنگ بزنن دوست و رفيقاشونو جمع کنن برن دور دور... ~مثل پسرا نميتونن تا با کسى دعواشون ميشه قهر کنن از خونه برن بيرون... ~نميتونن وقتى عصبانى ميشن بزنن يه چيزى رو بشکنن بعدم بگن پسره.. حق داره.. ~نميتونن داد بزنن... نميتونن بگن از چى ناراحتن... ~آره عزيزم... دخترا وقتى غمگينن خودشونو حبس ميکنن تو اتاق... ~از تمام دنيا خودشونو دور ميکنن... ~دخترا چيزى ندارن که با اون خودشونو آروم کنن... ~تنها تکيه گاهشون بالشتشونه... ~سر ميذارن روشو بى صدا اشک ميريزن..
پیش بینی همراه اوله عایاااا
گویا یدونه هست. 
ولنتاین کی هس؟؟؟ Sad.gif
(10-02-2015، 11:09 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولنتاین کی هس؟؟؟ Sad.gif

24میگن
احتمال برد کدومش بیشتره بی بب اگه به رضا جواب رد نداده بودی الان میپرسیدی ازش  Biggrin.gif 
(10-02-2015، 10:54 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من با اونور قهرم و اونجا نمیرم.
مسابقه همراه اول کدومه? شما چی میزنین?

مریم جون همراه اول همون قبلیه است
ارسال k 2113828578 به 203060
(10-02-2015، 10:54 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من با اونور قهرم و اونجا نمیرم.
مسابقه همراه اول کدومه? شما چی میزنین?

سلام

خانم مریم عزیز ( به نظر من ) احتمال برد لیورپول بیشتره.
عدد 1 به 203060
(10-02-2015، 11:03 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شراره نویسنده  وبلاگم میشی؟؟؟

باعث افتخاره عزیزم Biggrin.gif اما من ک نویسنده نیستم Tongue.gif