موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 12:34 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتی مرا عم فراگرفته است گفتی درد مرا بخود پیچیده است گفتی مرا عشق وعاشقی کاری نیست گفتی مرا  درمانی نیست از عم

ای بی عم تنهای من تو خود عم را در اعوش گرفته ای و محکم میفشاری گر نه عم از تو از شدت عشق تو گریزان است
تقدیم ب بی عم Biggrin.gif
با اسی موافقم
میگم اسی واسه شاد شدن بی غم چطوره بریم براش خواستگاری؟؟ Biggrin.gif
مسعی بیدار نشو بمن چ
بی بی مسعی ازشدت عشق بیمارشدهگریه
(10-02-2015، 12:34 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتی مرا عم فراگرفته است گفتی درد مرا بخود پیچیده است گفتی مرا عشق وعاشقی کاری نیست گفتی مرا  درمانی نیست از عم

ای بی عم تنهای من تو خود عم را در اعوش گرفته ای و محکم میفشاری گر نه عم از تو از شدت عشق تو گریزان است
تقدیم ب بی عم Biggrin.gif

وای ممنون اسماء چه جملات قشنگی... Biggrin.gif Heart.gif Blush.gif
(10-02-2015، 12:40 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 12:38 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رصا من دارم میمیرم از فصولی تو ی چیزیت هس بگو کیه اون دختره ک دل داداش رصارو برده؟؟؟
اعتراف کن زود باش Biggrin.gif

نمیتونم اعتراف کنم.خیلی سخته گریه

اقا رضا همه اعتراف کردن شما هم اعتراف کن Biggrin.gif
سلام ب همگی
وقتتون بخیر
منک مشکل بی عم قبلا حل کر دمم
باید بازم رسیدگی کنم
بی عم عشق داره اینجام نیس Undecided.gif
:))))))
(10-02-2015، 12:36 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شهاب
سلام بیغم
سلام همه!!
بیغم غصه نخور. ما همه دوست داریم. دیدی تو مریض شدی ما همه ناراحت بودیم. Heart.gif

مممنون بی بی جون آره میدونم خیلی گلی. Heart.gif
خيلي با حالين
اسما اسما
مگه ما کارت شارزیم که میخوای قرعه کشی کنی
بیا ازدواج کنیم دیگه لوووووووووووووووووس Biggrin.gif