موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 06:58 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه روش تست سریع بلدم ولی اینبار کور خوندین اموزش نمیدم Biggrin.gif Tongue.gif
تو 10 دقیقه میتونم همه رو تست کنم Blush.gif
شاید فقط به 3 نفر یاد دادم Cool.gif

سعید خوب بگو هممون یاد بگیریم Sad.gif
رویا الف و پ رو گفتم همه سواستفاده کردن اینم بگم همه از اینجا پر میکشن میرن Undecided.gif Sad.gif
سعید داداشت بیزنس میکنه که اینقدر مصرف شارژ داره؟Huh.gif
(11-02-2015، 07:03 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید داداشت بیزنس میکنه که اینقدر مصرف شارژ داره؟Huh.gif

اره ولی نمیشه اسمشو گفت بیزینس بیشتر درباره کارش زنگ میزنه این ور اونور
(11-02-2015، 07:02 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا الف و پ رو گفتم همه سواستفاده کردن اینم بگم همه از اینجا پر میکشن میرن Undecided.gif Sad.gif

من ک ب اینجا عادت کردم, ی روز نیام انگار ی چیزی گم کردم Biggrin.gif
بگو سعی جون منگریه
سعید تو ماجرای الف و پ تو مقصر نیستی
تو اطلاعاتی که داشتیو به اشتراک گذاشتی کار خوبیم کردی
این دیگه برمیگرده به ظرفیت افراد که چقد جنبه داشته باشن
(11-02-2015، 07:05 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگو سعی جون منگریه

بعد با ادی صحبت میکنم فقط به سه تا از تسترهایی که ادی تایید کرد میگم Shy.gif
(11-02-2015، 07:05 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:02 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا الف و پ رو گفتم همه سواستفاده کردن اینم بگم همه از اینجا پر میکشن میرن Undecided.gif  Sad.gif

من ک ب اینجا عادت کردم, ی روز نیام انگار ی چیزی گم کردم Biggrin.gif

منم عادت کردم به اینجا Wink.gif
میخوان ترک ام بدن،آخه میگن معتاد شدی Sad.gif
ادی ب سعی بگو بمنم بگه؟ اگ بگه بات اشتی میکنما Biggrin.gif