موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگر تنهاترین در گوشه ای خاموش ماندی/نگاهی کردی ودرگنج غم مدهوش ماندی
اگرازبیچارگی ها بی امانی/فتاده در دیاری چون عریبی ناتوانی
اگردرحبس خود پایت چنین زنجیر داری/بدان محکوم بر عشق همین تقصیر داری
اگردرگردن طنابت چوب داراست/بگو آخر توراباعشق وشیدایی چکاراستگریه
اینم شعر خواهرم Sad.gif
Sad.gif
چراهمه ساکتن؟؟
اسکای؟مجی،؟سعی؟بی بی؟فارگل؟مهم؟ Biggrin.gif زیراب تشریف دارین؟
آخی من یادم رفت برم رو پشت بوم Biggrin.gif
اسی اینجا گرد باد میاد ولی از باران خبری نیست Undecided.gif
روزی مـیرسه که...تــو خـونمون عشقم خـسته کوفته از سرکار میــادبهش خسته نباشيدميگمواونم بوسم ميکنه میره دوش بگيره<3 تــآ میره حمـوم داد بزنم آقـــاییییییی؟ از پشـــت در بـــگه جـــون دلـــــم خــانوممبهش بگم: بدوو بدوو درو بآز کــــن ســـریع درو بـــاز کنـــه بگـــه: چـــی شــده بچـــهمنـــم با ذووق بهـــش بگم: میذآری خط تـه ریشتـو مــن برآت بزنــــــم؟ >ο<آقامـــونم لباسشـــو دربـــیاره بگـــهلـــازم نکـــرده تو بروغذاتـودرست کن فسقـــلی...منمـ قیافمو اینجوری کنم :(با غرغر از حمـوم بیــــآم بیــــــرون -.-اونـــم سریــــع از پشتـ بغلمـ کنـه بگـه چـه نـآز نـآزی تشریـــف دارن بعضیـــامنمـ بـآ ذوق برم سمتش تآ خط ریششـو بزنم سـرشـو خم کنـه تآ قــدم بهــش برســـه *ـــ*یهـــو چشمــم بـه بــازوهـــای لختـــش بیوفتـــه ومظلـوم نگـاش کنم وبگم : آقــآمـون ؟اونمـ بـآزوشو بیـآره جلـو بگـه بیـــــا گـآز بگیـر بچــــهمن که یـه خـآنـوم کوچولـو بیشتـر نــــدارم عاشق این دیوونه بازیام یعنی همین شیطنتا و دیوونگیا یه رابطه رو قشنگ و شیرین میکنه^_^ Heart.gif
ﻋﺎﺷﻘﺘﻢ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺧﺎﺹ!.....ﺍﻟﮑﯽ ﻣﺼﻠﻦ |:ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﻣﺒﺎﺭﮐﻪ،ﺑﻪ ﭘﺎﯼ ﻫﻢ ﭘﯿﺮ ﺷﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦﺣﺮﻓﺎﯾﮑﯽ ﻫﻢ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺷﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﻪ ﻣﻨﻢ ﻋﺎﺷﻘﺘﻢ ﻋﺰﯾﺰﻡ ^_^ ﺍ
احساس خوبی به آدم دست میده
وقتی میشنوی یکی میگه:
"مواظب خودت باش"
اما احساس خیلی بهتری به آدم دست میده
وقتی میشنوی میگه:
"خودم مواظبتم" Sad.gif
(10-02-2015، 10:19 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

هوای امروز خوزستان...ما هنوز زنده ایم Tongue Biggrin.gif

وای ما هم این آب و هوارو داشتیممم سر دردی گرفتم  Sad.gif
کاش بارون بیاد همش خاکه Tongue Sad.gif
با هم - به به چه هوایی...؛؛ چه آسمان صافی...؛؛
امممممم چقد هوا تمیزه ریه هام حاااال کردن...؛؛
حال میده واسه قدم زدن...؛؛
چه باد خنک و با صفایی...؛؛
خوش به حال مردم این شهر...؛؛!!!!

?????

چوپان دروغگو در حال گذر از اهواز همین الان یهویی...!!???