موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 02:07 AM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالله ....37 صفحه...نیم ساعته دارم میخونم..
خواستگاری کی از کیه؟خودم میرم واسش خواستگاری Shy.gif

بی بی توکه هنوز بیداری..امشب فهمیدم اسمت مریمه...عزیزم چه اسم خوشگلی داری Blush.gif Wink.gif .
اقا رضا چي شد
آقا رضا من برگشتم  Biggrin.gif
من اومدم آقا رضا رفتش چرا  Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:10 AM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 02:07 AM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالله ....37 صفحه...نیم ساعته دارم میخونم..
خواستگاری کی از کیه؟خودم میرم واسش خواستگاری Shy.gif

بی بی توکه هنوز بیداری..امشب فهمیدم اسمت مریمه...عزیزم چه اسم خوشگلی داری Blush.gif  Wink.gif .

سلام

ببخشید خانم مریمی عزیز من عاشق خانم مریم عزیز ( بی بی ) شدم Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
نمیتونم الان زیاد صحبت کنم.
الان به خودش هم پیام دادم.
ببخشید دوستان عزیز امشب دیگه نمیتونم بخوابم.
منتظرم ببینم نظر خانم مریم عزیز چیه.
(10-02-2015، 02:17 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه تو اصلا رفته بودی که بخوای برگردی؟ Biggrin.gif
دیدین من درست گفتم هورااااااااااااااااااااا  Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:20 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 02:17 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه تو اصلا رفته بودی که بخوای برگردی؟ Biggrin.gif

آره والا  Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:20 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدین من درست گفتم هورااااااااااااااااااااا  Biggrin.gif

منم حدس میزدم ولی چیزی به زبون نیوردم Biggrin.gif
عروسی دعوتمون کنی اقا رضا.
بی بی بیا بله رو بگو یالا. Biggrin.gif