موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود
فاطمه خانم ممنون بابت اعتبار، اعتبارم باز شد بهت اعتبار میدم
آقا رضا شما خیلی مودب و محترمی !! ولی من جوابم نه میباشد. ایشاله خیلی خوشبخت و عاقبت بخیر شی.
(10-02-2015، 03:00 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بخواب آقا رضا!! آدم عاشق یکی میشه که حداقل یبار دیده باشش!!

چی میگی بی بی؟؟؟
این نوع عشق با احساس مجازی همراست.
الان عاشق شده دیگه بعد عکستونو به هم میدین و بعد.و بعد و بعد.
(10-02-2015، 03:04 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
فاطمه خانم ممنون بابت اعتبار، اعتبارم باز شد بهت اعتبار میدم

خواهش میکنم پسرم  Shy.gif
شب همگي بخير...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
من همون غريبم
(10-02-2015، 03:04 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا شما خیلی مودب و محترمی !! ولی من جوابم نه میباشد. ایشاله خیلی خوشبخت و عاقبت بخیر شی.

بی بی بیرحممممممممم  Angry.gif

خشم بی بی  Undecided.gif Angry.gif
(10-02-2015، 03:05 AM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب همگي بخير...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
من همون غريبم

شب توام بخیر داداش
شب همگی بخیر  من رفتم بخوابمممممممممم  Sleepy.gif Wink.gif
(10-02-2015، 03:04 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی بی آخه چرا؟؟؟؟؟  گریه
ها؟؟؟چرااااااااا؟
(10-02-2015، 03:04 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریه