موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هنوز رو خاکیم یادمان نمیکنند !
وای به روزی که خاکمان کنند !
(11-02-2015، 07:23 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخر مجبورشدم همه صفحات بخونم که به خاستگاری ادی از اسی برسم

Undecided.gif کو خواستگاری ؟ نه اونم مثل تو به عشقش وفا داره Undecided.gif وا عشق چی بید خوردنی بید Biggrin.gif
کی گفت شوهر دارم؟؟ ادی کتک میخای؟؟؟قهرم بات
بیا اسما جان اینم برنامش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 09:03 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی گفت شوهر دارم؟؟  ادی کتک میخای؟؟؟قهرم بات

قهر باش منو باش میخواستم امشب تو رو مدیر کل کنم Biggrin.gif
(11-02-2015، 09:07 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا اسما جان اینم برنامش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif مرسی اقا شهاب ای کاش یه پست کامل زده بودی Undecided.gif
(11-02-2015، 09:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 09:07 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا اسما جان اینم برنامش

خواهش دادا
مسیرشو بده تا بزارم
خدایا... تمام زندگی ام درد میکند؛؛؛
خدایا... فکر کنم تا بخواهی به داد من برسی ٬ من به تو رسیده ام...
(11-02-2015، 09:10 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 09:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا اسما جان اینم برنامش

خواهش دادا
مسیرشو بده تا بزارم
شهاب ممنونم
ادی مدیرنکن برو اون یکی دخترار و کن قهرم تو بیتلبیتی