موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 01:31 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوف عاطی با کی آشتی هسی پس  Biggrin.gif

محمد تو بخند تا دنیا به روت بخنده Biggrin.gif

با همه آشتی ام فقط با اون 4نفرقهرم
حتی جوابمم ندادنگریه
(11-02-2015، 01:31 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخندم تو هم بخند Biggrin.gif
(11-02-2015، 01:11 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان:

کمک کردن یکی ازسنتهای دیرینه ماایرانیها بوده وهست..

میخام پورشه بخرم!
 حساب کردم هرایرانی فقط بیست تومن بریزه توحسابم به حول قوه الهی سربرج پورشه خریدم

اگه خون آریایی تو رگاته واریز کن.. Biggrin.gif

اینجا چقد قشنگ است.. من ایران را دوست داشت
من اسی و فاطی را دوست داشت.. اوه مای گاد Biggrin.gif Biggrin.gif
من عاطی را هم دوست داشت  Heart.gif
(11-02-2015، 01:37 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:11 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان:

کمک کردن یکی ازسنتهای دیرینه ماایرانیها بوده وهست..

میخام پورشه بخرم!
 حساب کردم هرایرانی فقط بیست تومن بریزه توحسابم به حول قوه الهی سربرج پورشه خریدم

اگه خون آریایی تو رگاته واریز کن.. Biggrin.gif

اینجا چقد قشنگ است.. من ایران را دوست داشت
من اسی و فاطی را دوست داشت.. اوه مای گاد  Biggrin.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-02-2015، 01:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عاطی را هم دوست داشت  Heart.gif

من هم بی بی را دوست داشت بی بی بییست تومنه  Biggrin.gif
(11-02-2015، 01:37 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخندم تو هم بخند Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif باوش Biggrin.gif بقیه هن بگن سییییبببب
نتیجه فوتبال چی شد عایا من خوابم گرفته یکی بگه ببینیم پیس بینی رو درس زدیم یا نه Biggrin.gif
عاطی باهاشون آشتی کن اونا اینجا نبودن که جوابتو بدن دیگه وگرنه همشون مهربونن پاره ی جونن نمیخوام هیشکسی یار من باشه هیچ کسی رفیق و یار من باشه من فقط میخوام تو رو داشته باشم  Biggrin.gif
من نبودم
الان اومدم دارم تازه همه کامنت ها رو میخونم
این رویایی که ازش اسم بردین احیانا من نیستم که؟؟
وجدانن نیستم غیبت نکنین
دو روز رفتم سرکار باور کنید توی عمرم اینقدسختی نکشیده بودم
گفتن فرداهم بیا
نصفه شبی زنگ زدم گفتم نمیام دیگه
Sad.gif