موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-02-2015، 01:48 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم آمدم کیا بیدارن  Biggrin.gif

من هستم Biggrin.gif
سلام و درود خدمت همه دوستان عزیزم Heart.gif
منم بیدارم Biggrin.gif
(12-02-2015، 01:49 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 01:48 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم آمدم کیا بیدارن  Biggrin.gif

من هستم Biggrin.gif

آفرین ممدو  Biggrin.gif
اگه خدا قبول کنه منم بیدارم
عاطی عاشقتم کهههه 

بچه ها امشب واسم خیلی دعا کنید یه اتفاقاتی داره برام می افته گیج گیجم
سلام بر عاشقان موبایل روز. Blush.gif
هی وای من. Undecided.gif
(12-02-2015، 01:54 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود خدمت همه دوستان عزیزم  Heart.gif

درود بر تو داداش شهاب Blush.gif
حـــــــرف هایم را زدم...!!با تــــــمام انرژی ام!!و بعد که "آرام" شدم...دلـــــــــــــم برایشان سوخت.... ** برای حـــــرف هایم **نباید میزدمشان !!دلـــــتـــــنــــگ که باشی ؛ آدم دیگری میشوی!!خـــــشــــن تر .... عــــصــــبـــــی تر .... کــــلـــــافــــــه تر ....و جالب تر اینکه :با اطرافیان هم کاری نداری!!همه اش را نگه میداری ؛ و دقیقا سر کسی خالی میکنی که.... *** دلـــــتــــــنـــــگـــــش هستی!! ***
(11-02-2015، 11:24 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها فک کنین
مجی وقتی رفته خواستگاری ، پرسیدن آقا داماد چیکاره ان ؟
مدیر هستن
عه به سلامتی ، مدیر کجا ؟
مدیر انجمن هستن و مراقبن که کسی پست نامربوط نذاره :))
شوخی بود بی جنبه ، محروم نکنیا

کلی خندیدم ایول باحال بود خخخخ